Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena karoserie


silver849

Recommended Posts

Zdravim vsetkych.Konecne som po buracke zohnal novu karoseriu.Ma to ale par hacikov.Dufam ze my stym poradite

1.Mam karoseriu z komplet kabelazou ale je to z TDI a ja mam HDI.Treba tie kable prehodit vsetky alebo iba niektore?

2.Predtym tam nebolo ABS.Da sa to dorobit a co tam treba vymenit?

3.V zadu su bubnove brzdy.Chcem tam dat kotucovky.Ako na to.

4.Da sa vymenit klima bez jej vypustenia.Alebo da sa vypustena napln este pouzit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no elektriku budes muset vicemene komplet vymenit, starej a novej model nema moc obvodu stejneho zapojeni, u novyho je ten multiplex, je tam jiny znaceni dratu, jinej pocet dratu apod. ABS bych nedodelaval, vymenit bubny vzadu za koutoce je trivka, staci prehodit napravu na ktery ty kotouce jsou a doladit veci jako hadice a lanovod a lanka rucni brzdy.

klimu bez vypusteni nevymenis, musis vypustit, prehazet, pretesnit naplnit, mozna jeste znovu pretesnit a pak snad bude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

koukam tady se toho lidi nebojí... ale takový kotouče vzadu by se mi taky líbily.. :myslim:papa

tak si sezen na vrakaci peknou napravu a prehod si to, drzi asi jen na ctyrech sroubech ;) Ja to onehda mohl mit asi za 2000, ale pak jsem to nejak nerealizoval, ted mam nove udelany pakny a ani me to netrapi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: stalmik

koukam tady se toho lidi nebojí... ale takový kotouče vzadu by se mi taky líbily.. :myslim:papa

tak si sezen na vrakaci peknou napravu a prehod si to, drzi asi jen na ctyrech sroubech ;) Ja to onehda mohl mit asi za 2000, ale pak jsem to nejak nerealizoval, ted mam nove udelany pakny a ani me to netrapi

Ale tak mě to taky brzdí dobře jen ty kotouče líp vypadají ;) no nebudu to hrotit.. Na takový věci je čas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Ještě jednou se chci zeptat znalých odborníků jestli se dá karoserie s pravostranným řízením předělat na levostranné. Dosud jsem si myslel, že to prakticky nejde (jen za cenu velkého řezání a svařování).

Nevim, jak to má dělaný 406ka, ale u Neonovo Ropise (a taky u Marcelovo 305ky) jsme si všimli, že dělící příčka za motorem je tvarovaná tak, že by stačilo čistě teoreticky vyměnit palubku, věci v motorovym prostoru (pedály, převodka řízení, motor, převodovka atd.), do vzniklých děr buď přeházet nebo sehant záslepky a vesele si jezdit s volantem na druhý starně;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

No, ja sa len pytam, ci je mozne premontovat volant z pravej strany na lavu. Nevedel som, ze to ide.

chlapi tak ja sa Vám priznám, že tie lacnejšie súčiastky a dovoz 406tiek u nás robí kámoš Machýl a ten Vám poradí.

On má dosť skúseností s prestavbou pravostranných vozov na ľavostranné.

to Silver: zavolaj mu na Orange 0907 074 888

a opýtaj sa ho všetky tie veci čo si hore písal. On ti poradí.

P.S. 2: je z okr. Púchov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silver849

Zdravim vsetkych.Konecne som po buracke zohnal novu karoseriu.Ma to ale par hacikov.Dufam ze my stym poradite

1.Mam karoseriu z komplet kabelazou ale je to z TDI a ja mam HDI.Treba tie kable prehodit vsetky alebo iba niektore?

2.Predtym tam nebolo ABS.Da sa to dorobit a co tam treba vymenit?

3.V zadu su bubnove brzdy.Chcem tam dat kotucovky.Ako na to.

4.Da sa vymenit klima bez jej vypustenia.Alebo da sa vypustena napln este pouzit?

Asi jsem rejpal, ale co to mas za kastli ze tam bylo TDI?? To mas z vochcavky, nebo snad s prassata?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...