Sign in to follow this  
Followers 0
Autoškolič Dodo

Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.

Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.  

1. 1. Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.

Please sign in or register to vote in this poll.

47 posts in this topic

Přátelé, kamarádi.

Tak vás zase svolávám na už 31 Prigl sraz, který se bude konat 16.8. 2007 v 17,30 hod. na místě minule již prověřeném a myslím ucházejícím s výbornými grilovanými křidélky, které si opět dovoluji objednat v hojném množství. Přesto bych uvítal, kdyby jste svoji porci jedním kliknutím ve výše umístěném "anketním udělátorem" potvrdili svoji účast na spásání těchto "ptačích končentin".

Pro neznalce místa konání je TADY kus mapy s místem konání.

Tak s mojí účastí počítejte,ale křidélka si nedám.Opět přijedu později tak okolo 19:30.Už se na vás těším.:papa:papa

no konečně kuwa.. už sem si myslel.. :-)))) chci dojet a křidýlka si dáme, ale to ještě upřesním a snad pojede i má žena :-)

Původně zaslal: Bazy

jo a sraz bude "vzáááádu" na tom parkovisku?

Máš ve zvadle odkaz na místo srazu. Jinak kdo přijede dřív,tak obvykle čeká na parkovišti. Vzhledem k umístění restaurace doporučuji parkovat u výjezdu z parkoviště.

Jo jasan, vim kde je hospa, ale proto sem se ptalo, kde se bude státi, protože sem minule nemohl doject... jo a jede i má manželka... takže tímto porce pro oba!!!

Tak tentokrát to bude bez mojí účasti. Bavte se jak chcete, stejně se nebudete mít líp jak já.

Původně zaslal: Trundik

Tak tentokrát to bude bez mojí účasti. Bavte se jak chcete, stejně se nebudete mít líp jak já.

Tak tu práci zas tolik nežer, Trundíku :aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Jestli přemluvím tu ekologickou katastrofu aby mě tam dovezla,tak se tam taky kolem osmé zjevím a porci těch pařátů si dám...

Jo a pro některý jedince:trénujte šipky:D:D:D:D

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Trundik

Tak tu práci zas tolik nežer, Trundíku :aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Právě že ji nežeru. :aut Odjíždíme s rodinkou na kratičkou dovolenou k babičce.:D:D:cool::mrk

Vždyť na křídlech není žádné maso :nevim , ale plést se vám do toho nebudu, protože tam stejně nedorazím :papa .

Původně zaslal: Aluška

Vždyť na křídlech není žádné maso :nevim , ale plést se vám do toho nebudu, protože tam stejně nedorazím :papa .

Tak by mě teda zajímalo z čeho jsem byl tak přejezenéj?:D:D:myslim

Původně zaslal: KoudaK

Tak by mě teda zajímalo z čeho jsem byl tak přejezenéj?:D:D:myslim

Že tys to jedl aji s kostima?? :D :D :D :D

Když jich stlačíš 20 kusů,tak se náhodou najíš. Dojeď a vyzkoušej. :P

Ahojte,milí Brňáci a okolí:autOd Křivoklátska mi nějak z pracovní vytíženosti nevychází srazy.No a tentokrát je to opět na levačku...:nevimMohl bych dorazit až něco po 21.h.Bude tam ještě vůbec někdo?:myslimDřív se mi to nepodaří.Co vy na to?Jinak si to užijte a mějte se:papa

Zdeny: tak myslím,že několik z nás tam ještě bude.jestli to dopadne jak minule tak tam budem aspoň do půlnoci.Kdyžtak můžeš zavolat.Rádi tě uvidíme:papa

Původně zaslal: janča205

Zdeny: tak myslím,že několik z nás tam ještě bude.jestli to dopadne jak minule tak tam budem aspoň do půlnoci.Kdyžtak můžeš zavolat.Rádi tě uvidíme:papa

Tak to vypadá,že bych se se zpožděním stavil.:mrkKdyžtak zavolám a zjistím stav.Zatím:papa

já moje maličkost a Lenča určitě dorazíme a křidílka si dáme oba dva. čauvec ve čtvrtek:papa:papa