Sign in to follow this  
Followers 0
marvin

špatně startuje, blbne volnoběh..

4 posts in this topic

dobrý den všem, mám problém s p306, 1.6 benzin, najeto asi 160kkm, v poslední době čas od času nechce startovat, pak třeba po 15 miutové pauze naskočí bez problémů, stává se to obvykle po jízdě, po nějaké kratší pauze, za studena startuje obvykle na poprvé..... další problém je, že při vyřazení neklesnou otáčky ale drží se na hranici jaká byla při jídě při zařazené rychlosti..... je to řídící jednotka?

Původně zaslal: marvin

dobrý den všem, mám problém s p306, 1.6 benzin, najeto asi 160kkm, v poslední době čas od času nechce startovat, pak třeba po 15 miutové pauze naskočí bez problémů, stává se to obvykle po jízdě, po nějaké kratší pauze, za studena startuje obvykle na poprvé..... další problém je, že při vyřazení neklesnou otáčky ale drží se na hranici jaká byla při jídě při zařazené rychlosti..... je to řídící jednotka?

použij hledání.. potenciometr, krokový motorek, lanko plynu, atd.. je tady toho mraky..

A to občasný startování.. že by kostra?? nebo vyklepaná svorka někde po cestě??

Mám úplně stejný problém, taky P306 1.6 .

Prosím poraďte.

Původně zaslal: Jája

Mám úplně stejný problém, taky P306 1.6 .

Prosím poraďte.

Hledej co sem psal výše.. krokový motorek, palivový filtr, svíčky, filtry, potenciometr, palivové čerpadlo, čidlo tlaku vzduchu, atd atd.. těch možností je několik.. pročti si vše a pak hledej.. Já si s tim taky užil...