lkr@cbox.cz

Podekovani Destinymu

24 posts in this topic

Timto prispevkem by sem chtel podekovat

DESTINYMU, za to, ze me zprovoznil mou fotogalerii v klubu. Konecne mam u sveho jmena taky nejake fotky, takze ppokud se chce nekdo podivat a skritizovat klidne muze. :(:)

Pristi tyden svou sbirku fotek snad konecne rozsirim.

Jeste jednou DESTINY DEKUJU!!!!!!

hezky, ale jestli te muzu poprosit tak si tu fotku u podpisu zmensi na standartni velikost nebo si ji dej pryc, diky ;)

Tak co, uz je to dobre? Ted ma ikona 128 x 96 pixelu, format JPG a velikost 4107 bajtu, cimz je ted mensi nez Tvoje, ktera ma 4300 bajtu :P

:(

Tak to jsem nepochopil jak si ji mam zmensit a proc vubec?

Navic me to tam nahral a upravil mi ji Destiny, za coz mu jeste jednou moc dekuju;)

Tak sem myslel, ze to bude dobre.

Takze Destiny jestli si tohle ctes nejak mi to prosim zmensi tak aby se to Masinkovy zamlouvalo.

A pokud si to neprectes, tak prosim Masinku at mi da navos jak to udelat.

Destiny byls rychlejsi takze se ted nemusim uz strachovat, ze mi ten krasny obrazek zase zmizi.

Sakrys zacinam se nejak zadluzovt.....

:(:(:(

Ten obrazek je fakt moc hezky tohle bych nikdy sam nedokazal.

Hold profi grafik se pozna

Tak jsem premyslel, ze si ted nekdy poradne umyju auto, protoze ty podzimni deste jaksi na lesku nepridaly a nafotim ho v noci pekne podsvicene neonkama.

Ta by byl hezky obrazek. :cool:

Kdyz uz jsme u tech ikonek, tak ta moje je taky nejaka vetsi, nez by mela byt, co? :P opravim to, az budu mit chvilku volna :cool:

No, tak jsem se pokusil nejakym zpusobem se trochu nabourat do tohoto enginu fora a bohudik, je to osetrene. Chtel jsem zkusit mit ikonu jako flash-banner, ktery bude umisten na mem serveru a budu se na tuto stranku odkazovat pomoci vlozeneho IFRAME o velikosti 128px x 100px a je to bohuzel osetrene proti vkladani jinych veci, nez jsou obrazky. Je to celkem dobre protoze mam spoustu \"neskodnych\" scriptiku, ktere by se pak daly pustit ;) a ne kazdy ma mirumilovny umysl s timto forem jako ja :D

[Editován dne 7/10/03 destiny]

no myslim, ze chyb ve foru urcite nekolik je, treba ta v members.php.... ale co. snad nikdo nebude chtit davat sql injekce :D doporucuju update.

2Destiny: Už se možná někdo ptal, co by jsi doporučil laikovi za grafickej prográmek na úpravu obrázků. Na invexu jsem jukal na Adobeho 7.0 ale docela dost složitý a hlavně to nebylo v česštině. Dík za radu

2deeper: ptal jsi se sice nekoho jinyho, ale :D

- Paint Shop Pro 7,8 (levny, jednoduchy, cesky)

- Adobe Photoshop (drahy, slozity)

- Gimp (gratis, zacatecnik radsi ne)

- Fireworks (na foto moc ne, spis grafika na web)

Díky kámo, jdu shánět demáče paint shopu, proč jsem o něm ještě neslyšel a všechno jsem dělal v corelu?

Deeper: Kdy by jsi chtel plnou verzi Photoshopu 7 a v cestine tak se ozvi:D:D

No nekecej, Cabrio, ty jeste zijes?:o:o:o

Uz jsem se lekl, ze jsi na nas zanevrel.:D:D

Cabrio, predpokladam ze mas jiste legalni verzi. Poskytovat vsak svou legalne koupenou verzi dalsim osobam, ci vytvaret z ni dalsi kopie je nelegalni (pokud se vsak nejedna o kopii urcenou pro potreby vlastni zalohy) Jinak se na to vztahuje zakon: č. 140/1961 Sb. Jo jo panove, BSA by z Vas mela radost :D