Sign in to follow this  
Followers 0
stalmik

Dovybavení auta vs. technická

26 posts in this topic

Hoj, mam dotaz.. Na mým autí budu dodělávat mlhovky a mam dodělaný tažný plus jiný kola v TP.. Co je možné nějak rychle tyto věci do TP dopsat a co je k tomu potřeba díky..:myslim

Tažné zařízení máš zapsané? Pokud ne, tak doklad o nabití + schválení + montáž.

Původně zaslal: OK406

Tažné zařízení máš zapsané? Pokud ne, tak doklad o nabití + schválení + montáž.

doklad o nabití je účet ne? schválení to by mělo bejt u toho ne? a montáž to jako zápis do toho papíru od tažnýho ne??

on je problém v tom že mi to tažný koupili naši a ty papíry má někde táta a neví kde.. jak to vyřešit?? Píšou někam údaje z těch papírů nebo jde jen o kontrolu?? Protože kdo ví kde ty papíry sou..:nevim

Ano, je to účet a zároveň k tomu dostaneš i schválení. Pokud ti to montuje např. nějaká firma či kdo se tím zabývá, tak ti vše vydá on. Ty jen vezmeš TP + ootp a jdeš na úřad to přihlásit. Vyplníš jen žádost o zapsání TZ do TP. A zaplatíš kolek. Nevím kolik ted stojí.

Původně zaslal: OK406

Ano, je to účet a zároveň k tomu dostaneš i schválení. Pokud ti to montuje např. nějaká firma či kdo se tím zabývá, tak ti vše vydá on. Ty jen vezmeš TP + ootp a jdeš na úřad to přihlásit. Vyplníš jen žádost o zapsání TZ do TP. A zaplatíš kolek. Nevím kolik ted stojí.

No dostal jsem tažný k vánocům bez jakýhokoli papíru.. :nevim Všechno si dává táta do účetnictví.. Sakra se tim budu muset prohrabat.. A co když nenajdu to schválení?? A tu montáž stačí faktura od servisu že mi někdo montoval tažný??

Btw.: A ty mlhovky??

predni mlhovky mit muzes,ty v TP zapsany nejsou,kola si tam dej,co tam maj byt

Původně zaslal: genzer

predni mlhovky mit muzes,ty v TP zapsany nejsou,kola si tam dej,co tam maj byt

ok takže mlhovky vyřešený.. Na technickou tam dam origo kola to je taky jasný,ale s..e mě to tažný protože nejít od toho doklady bude peklo.. Myslíte že by to nějaký dobrý známý na TK vyřešil?? Nebo jsou ty doklady něco platný a přepisuje se z nich něco přímo na TK?? Sakra není nad to koupit si všechno sám..:grr:bojim

nejednodussi to tazny sundat,pokud ho nemas zapsany v TP

trošku blbost ho sundavat když je starý 1/2roku:bojim

A KDYZ HO SUNDAS,TO UZ TAM PAK NEPUJDE?NEVIM,JAK TO MA 406KA DELANY

A KDYZ HO SUNDAS,TO UZ TAM PAK NEPUJDE?NEVIM,JAK TO MA 406KA DELANY

jo takhle.. já myslel že ho mam sundat a zbavit se ho:D no půjde tam ale je to pakárna to tam pak zase dávat..

Lepší se s tim s.át a projít technickou, než aby tě vyhodili. Navíc když tě chytnou poliši a budou dostatečně důkladný, tak si všimnou, že v OTP nemáš jaksi zapsaný spojovací zařízení:myslim To pak taky neni zrovna levná sranda...

Původně zaslal: Dundee

Lepší se s tim s.át a projít technickou, než aby tě vyhodili. Navíc když tě chytnou poliši a budou dostatečně důkladný, tak si všimnou, že v OTP nemáš jaksi zapsaný spojovací zařízení:myslim To pak taky neni zrovna levná sranda...

Tohle všechno je jasný proto bych to rád zlegalizoval! Akorát mi chybí to schválení.. fakturu a doklad o montáži už mam..

Tak na úřadě si jen okopírují schválení tažného zařízení. Pokud jej najdeš, tak to bude dobré. Pokud ne, tak jestli máš účtenku, tak zajít do obchodu (i s rodiči) a požádat je o vystavení dokladu.

A co ten mechanik, co ti to montoval? Ten by ti to nevystavil?

Pokud to má táta v účetnictví, tak to celkem snadno najdeš. Rozhodně to bude jednodušší, než jiná řešení. A bude to správně a čistě. Tak hledej, šmudlo:D

no budu hledat ono s eto najde jen je to u něj v kanclu práce na dva dny protože v tom má neskutečnej bordel!!! :nevim

Každopádně jsem rád že s mlhovkama to dělat nemusim...:super

co treba se podivat na ten odkaz co daval oddie?

o dokladu nabyti (ne nabiti ! :grr) tam neni ani slova... a k cemy tahat rodice do obchodu? kdyz uz, tak si tam snad zvladne zajit i sam, 18 mu bylo... i kdyz tam tezko neco poresi.

co jsi to nasel za doklad o montazi? pri montazi by ti meli potvrdit typovy list, ktery jsi dostal od vyrobce a predklada se na urade.

Původně zaslal: Vvitty

co treba se podivat na ten odkaz co daval oddie?

o dokladu nabyti (ne nabiti ! :grr) tam neni ani slova... a k cemy tahat rodice do obchodu? kdyz uz, tak si tam snad zvladne zajit i sam, 18 mu bylo... i kdyz tam tezko neco poresi.

co jsi to nasel za doklad o montazi? pri montazi by ti meli potvrdit typovy list, ktery jsi dostal od vyrobce a predklada se na urade.

NO tak žádný typový list mi nikdo nepotvrdil protože mi ho nikdok tomu tažnýmu nedal.. :roll