Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Na Korábě-Vaše názory a připomínky


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak jaké máme dojmy z nového místa "pražského" minisrazu?

-na mě to udělalo takový průměrný dojem , když přehlednu parkovaní tak mi přišla ta obsluha malinko zmatená ,je fakt že tam bylo plnějc ale i tak , nedivil bych se kdyby na posledního platícího zbylo trošku víc položek ,někdy mi přišlo že si na listku rozepisuje propisku.

post-0-14109596129951_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, vezmu-li, ze potvrzeni dneska dostali vcera, nevidela bych to tak hrozne, urcite je to promnohe lepe dostupne nez dzban( a pro mnohe zas naopak) a nerekla bych, ze na listku zbylo moc....ale nevim, posledni sem neplatila.....co neonku?

a kdyz jsem tak zahlidla fotku, rikala sem si, ze sem asi mimon, kdyz si zadne foceni nevybavuju :D a ono jo :)

[upravil dne 7.8.07 aka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče lístku, co já vím (platil jsem mezi posledníma) tak vše vyšlo bez problémů.

Obsluha byla sice trochu zmatená, ale pořád lepší než poslední "číšník" na Džbáně, pro kterého byl problém porovnat k sobě několik stolů, aby si mohlo 20 štamgastů kam sednout.

Byl jsem se s Řebíkem podívat do salonku a zhodnotili jsme, že 6. 9. bychom se mohli sejít právě tam (objednáme nějaké masíčko, aby to bylo ňam, ňam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jééé, a mohl bych se toho 6týho přidat?:mrk

Řebika znám od vidění ještě od Vašendů. S Pe.trem jsme se seznámili nedávno ...

Vzal bych třeba mladou, aby rozšířila počty pežoťaček u stolu ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Jééé, a mohl bych se toho 6týho přidat?:mrk

Řebika znám od vidění ještě od Vašendů. S Pe.trem jsme se seznámili nedávno ...

Vzal bych třeba mladou, aby rozšířila počty pežoťaček u stolu ;):)

tak to každopádně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Připočtěte si jako plus točené nealko pivo, vy co tam dorážíte auty ;) na rozdíl od těch flaštiček na Džbáně, co stejně většinou dojdou.

jo to máš recht , a maji točenou kofolu :super

...musim jit zase čurat...

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

OK, tak my s tím budeme počítat a už se těšíme :)

Jen teda musím dát bacha, až se bude dělat, nějaká ta registrace, kvůli tomu masu ... To bych nerad prošvihnul :D

ještě je času, ale koutek u grilu je moc pěknej a ta vyhlídka:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Připočtěte si jako plus točené nealko pivo, vy co tam dorážíte auty ;) na rozdíl od těch flaštiček na Džbáně, co stejně většinou dojdou.

ehm.....točený nealko ??? Nenosili ho k našemu stolu automaticky, když jsem si objednal pivo ??? :D:D:D

Páč mě to pivo chutnalo tak nějak zvláštně a s Neonem jsme ho zhodnotili jak ředěný s nealkem......:roll:roll

Nebo jestli jsem nedostal pivo někoho jiného :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Džbáně jsem nebyl, takže ten nehodnotím, ale tady se mi moc líbilo právě to točené nealko, ať už pivo, nebo alofok. Prostředí hezké, společnost bezvadná (ta by ale byla i na Džbáně), pro nás z východu bližší lokace a obsluha přiměřeně zmatená - vemte, jak jsme se postupně množili. Jsem rád, že i položky na účtence seděli, drobet mi neseděl zvyk servírky zapisovat čárky při objednávce a ne při donesení, (viz situace, když jsem si objednal pito v okamžiku, kdy se naráželo a pak ještě dvakrát, než přede mnou přistálo a servírka mi tvrdila, že ho do mého prostoru už stavěla, pak jeden neví, kolik to jedno pito mělo čárek). Pokud by se mělo hlasovat o Džbáně, nebo Korábě, hlasuji pro Koráb (ale jen ze sobeckého hlediska dostupnosti a možnosti cucat pito z půllitru a ne z třetinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zrovna piv tam zbylo nakonec na posledniho platiciho o jedno min, takze myslim ze to celkem sedelo ;)

obsluhu bych tentokrat moc nekritizoval, preci jen diky zmene terminu kvuli svatbe atd to bylo objednavane hodne na posledni chvili (defacto den predem), takze hodnoceni si necham az po radnem nahlasenem terminu. jen nevim, proc neustale trvala na tom ze odnese jidelni listek a nenechala nekolik proste celou dobu na stole, prislo mi jako kdyz maji na celou hospodu 4 kusy...? Diky rozezranosti peugeotaku ho pak musela porad nosit nazpet...

parkovani je mi jedno, (svym) autem na srazy stejne temer nejezdim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K parkování se asi nemá cenu vyjadřovat, ale myslím, že John může klidně věnovat kužely účastníkům jiných minisrazů (leda bysme uspořádali slalom na Zenklovce na kolejišti;)).

Obsluha byla sice lehce zmatená, ale myslím si, že to bude rozhodně lepší, než na Džbáně.

Velice mile mě překvapila přítomnost sudového Pita i Kofoly:super, to se jen tak nevidí a hlavně není tak velká šance, že by jedno z toho nečekaně došlo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...