Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrzání zadní nápravy u breaku


bublu

Recommended Posts

Vlastnim peugeota 406 1.8 breake 1997 - mam ho asi 2 mesice a zhruba po 2000Km se zacali ozyvat neprijemne - skripave zvuky od zadni napravy - zprvu to vrzalo pouze pri jizde pres velke nerovnosti , ale ted vrze i pri jizde do zatacky.

Mate s tim nekdo zkusenosti ? ( zkousel jsem olejem namazat vsechny pohyblive castin na naprave ale nic se nezmenilo )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kohlla

No já měl podobnej problém. Taky sem si myslel že je to nápravou, ale vrzalo a ještě někdy vrže takovej ten podivnej drátěnej koš na rezervu. Jak je to u 406 nevim

Tak tohle na 406 nehrozi, ta ma rezervu v kufru.

bublu: Mrkni na tycky stabilizatoru a na gumovy uchyceni samotnyho stabilizatoru. Co se u me jeste projevovalo vrzanim, tak to byl spatnej silentblok uchyceni zadniho naboje na spodnim rameni. O zadni naprave a jejich problemech je tu toho ale hodne, takze nejlepsi bude kdyz pouzijes hledani! ;)

Ale stejne se tu jen dozvis "co by to mohlo byt". Jistejsi bude na to mrnout primo pod autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by bylo dobré nejprve najít, co to vrže. I když metoda pokus-omyl je zábavnější...

Vezmi si na pomoc kovovou tyčku a na konci naraž např. dřevěnou rukojeť ze šroubováku.

Kolega ať hýbe autem a ty identifikuj, odkud zvuk vychází. Dřevo u ucha, konec tyčky přikládej na podezřelá místa.

[upravil dne 8.8.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky povrzávalo stejně jako tobě. Zjistil jsem, že to dělá lanko od ruční brzdy, které je takovou skobou přichyceno k ramenu nápravy. To lanko se v té skobě pohybuje a vrže. Prostříkáno WDečkem a je klid.

Nevím jak je to řešený u breaku, ale zkus se na to mrknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...