Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výkon bude v pondělí


Mahony

Recommended Posts

Dnes jsem byl v servise.Vsechno jsem jim popsel do detailu co mi to dela.Po trech hodinach dosli k zaveru,spatny EGR+el.ventil na ovladani EGR+elektromagneticky ventil ovladani turba.Cena 9000kc vcetne dph a prace + rozvody.Je to krasna prijatelna cena.Uz se tesim na poradny svezeni;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mahony

Dnes jsem byl v servise.Vsechno jsem jim popsel do detailu co mi to dela.Po trech hodinach dosli k zaveru,spatny EGR+el.ventil na ovladani EGR+elektromagneticky ventil ovladani turba.Cena 9000kc vcetne dph a prace + rozvody.Je to krasna prijatelna cena.Uz se tesim na poradny svezeni;)

zapomel jsem dodat ze mi tece vodni pumpa,proto budou delat ty rozvody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dasou

Ahoj, tak jsem se dozvedel ze je spatny katalizator a neni uhli ve filtru klimatizace.Zajima mne kolik zhruba das za ty rozvody a pumpu.Take mne to ceka.

Ahoj...Za pumpu si rekli cca 2000kc a par stovek za rozvody komplet i s praci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přišli na to, že turbo nedává dostatečný tlak... takže výměna turba + nějaký regulátor = kopec pěněz.:bojim

Toť stanovisko Peugeot Košice.

Stanovisko mojeho otce - kutila- bez diagnostiky a servisního vybavení za 3 miliony korun= upadnutá hadička podtlaku = oprava 100Sk + nějaká práce. ;)

K autorizovaným servisum jenom tolik.... :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomko222

přišli na to, že turbo nedává dostatečný tlak... takže výměna turba + nějaký regulátor = kopec pěněz.:bojim

Toť stanovisko Peugeot Košice.

Stanovisko mojeho otce - kutila- bez diagnostiky a servisního vybavení za 3 miliony korun= upadnutá hadička podtlaku = oprava 100Sk + nějaká práce. ;)

K autorizovaným servisum jenom tolik.... :xvul

To je presne ono jen chtej znas tahat penize.Takze uz ti to jezdi?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mozem potvrdit ze nie je nad autorizovany servis. Bracho na golfe problem zo zapalovanim, auto islo len na 3 valce.V servise,vymena zapalovacieho modulu, sviecok, riadiacej jednotky. Uctovali to na 43 000 a uto stale islo rovnako. Stale chcely zaplatit za to co vymenily a on sa snima natahoval skoro 4mesiace az ked pohrozil s obchodnou inspekciou tak mu auto dali spat. Cela zavada Blby zapalovaci kabel. Takze co neukaze pocitac tak "mechanik" nenajde. Ono plati jedno pravidlo ze vzdy ked nieco nejde tak je to vacsinou len malickost alebo nejaka sprostost a netreba hladat to najzlozitejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomko222

přišli na to, že turbo nedává dostatečný tlak... takže výměna turba + nějaký regulátor = kopec pěněz.:bojim

Toť stanovisko Peugeot Košice.

Stanovisko mojeho otce - kutila- bez diagnostiky a servisního vybavení za 3 miliony korun= upadnutá hadička podtlaku = oprava 100Sk + nějaká práce. ;)

K autorizovaným servisum jenom tolik.... :xvul

Smiem sa opýtať, aká bola značka tej 607ky alebo aspon VIN číslo? Nie náhodou RV-222** alebo RA-222**?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

To by som vobec neriesil - moja skusenost s A8 v Audi Servise, Dolnozemska (sice to neni Peugeot ale...)

Problem: Mizne olej, treba ho dolievat

Riesenie Porsche IA: Mame 2 riesenia ale nieje jasne, ktore to je. Bud pretesnenie jednej casti (tusim ventilov) alebo druhej casti. Jedna 43000, druha 35000. Zacali by sme s tou lacnejsou. Samozrejme k tomu este praca pri prvom 15000, pri druhom taktiez.

Riesenie servisu mimo: Vymena hadicky pri olejovej vani, 438 Sk + 400 Sk robota.

Dalsi problem - klimatizacia vypina pri nizsich otackach

Riesenie Porsche IA: Doplnenie chladiacej kvapaliny. Nepomohlo. Druhe riesenie: Pretesnenie kompresora. Nepomohlo. Tretie riesenie: Kontrola na unik. Neuspesna. Stvrte riesenie: Vymena riadiacej jednotky.

... v tej chvili som sa na nich vykaslal, hodil tam vag com, iso kabel, porozmyslal, stravil 2 dni hladanim v garazi.

Riesenie: Precistenie ventilu na vyrovnavanie volnobehu sprejom na cistenie klapiek. V prepocte asi 20 korun :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...