Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Černý den? aneb " Ujelo vám někdy auto?"


Hadra

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: vitin

No já bych v tom asi už nejel. :o

Taky mi jednou došel benzín kousek od benziny ještě se 110kou, tak jsem tlačil a v autě seděli dvě děcka. Po chvilce se to začalo svažovat s kopce k benzině, tak jsem šel vedle auta a ze srandy mával děckám jako že je tam nechám. To jsem nevěděl že tomu tak za chvíli bude. Když se auto rozlíždělo rychleji, uznal jsem že už děcka nebudu trápit a rozběhl jsem se, že naskočím. V životě se mi nezasekly dveře, ale zrovna v tom okamžiku když jsem to nejmíň potřeboval se potvory zasekly. Běžel jsem vedle auta, snažil se otevřít ale ani houby. Až najednou dveře povolily, ale auto už jelo tak rychle že jsem nemohl naskočit, tak jsem visel na dveřích a snažil se nohama brzdit. Od bot se kouřilo jak jsem zabíral a jediný štěstí bylo, že se těsně před pumpou silnice zase rovala, takže těma nohama jsem to dobrzdil asi metr před stojanem. Z bot mi lezly sedřený palce, lidi na benzině se řezali smíchy a kdybych nepotřeboval natankovat, radši bych zmizel. Za chvíli dofuněla drahá polovička, která mi pomáhala nejprve tlačit, pak mě varovala abych nemachroval a vlezl k děckám a když přifuněla tak mi nadávala do zabijáků jejich dětí. :(

clovece ty ma chces zabit smiechom?:D:D:D:D

:potlesk:potlesk

Ahoj, teď už si z toho dělám taky srandu, ale tenkrát mi do smíchu moc nebylo. :):(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...