podebradak

307 SW, xenony

23 posts in this topic

Zdravím, potřeboval bych radu. Jedná se o to že chci instalovat xenony do 307, ale nevím jestli výbojky d2r nebo d2s? Vím že d2s jsou do čoček a d2r má clonítko a patří do klasických parabol ale já ma ve světle na H7 už nějaké cloníko od výroby-asi každá 307 ho má. Tudíž teoreticky tam dávat výbojky typu d2r je zbytečné nebo se snad musí odstranit clonítko va světle?Nebo neodstranovat a dát tam d2s. Díky moc za rady

Asi maš na to regulator sklonu svetiel.Tak čo tu riešite.Vyhláška nič také nerieši,žeby si musel mať automatické nastavenie sklonu.

Vyhláška to neřeší,ale pokud vím, tak přestavbové sady xenonů nejsou homologované pro osobní vozy.... Tak proto STK...

Co jsem se o to zajímal a dočetl se, tak ty sady jsou homologované pro stavební stroje, ne pro osobní vozy.

Původně zaslal: RychJ-1

Co jsem se o to zajímal a dočetl se, tak ty sady jsou homologované pro stavební stroje, ne pro osobní vozy.

to jako,ze si tu sadu ma clovek dat treba na bagr,jo:roll:aut

Původně zaslal: hudy

Původně zaslal: RychJ-1

to jako,ze si tu sadu ma clovek dat treba na bagr,jo:roll:aut

Jne píšu co to jsem se dočetl a neštvěte mě, nebo to snad najdu...:D:D:D:aut

Xenony a povolení

Ahoj, s xenonama je to jednoduché.

Přestavbové kity povoleny nejsou.

Xenonové výbojky jsou povoleny pouze pokud je na voze instalován ostřik světel a automatické naklápění světel podle zatížení vozidla.

Sám xenony mám na 307SW a jsem více než spokojen.

Po mé zkušenosti jsem si sady zakoupilo několik mých kolegů a za cca 15ti instalací byl pouze jeden problém, který byl řešen výměnou. Pokud někdo chce, můžu mu poslat kontak na člověka, který nám je prodával.

Původně zaslal: XDanielS

Xenony a povolení

Ahoj, s xenonama je to jednoduché.

Přestavbové kity povoleny nejsou.

Xenonové výbojky jsou povoleny pouze pokud je na voze instalován ostřik světel a automatické naklápění světel podle zatížení vozidla.

Sám xenony mám na 307SW a jsem více než spokojen.

Po mé zkušenosti jsem si sady zakoupilo několik mých kolegů a za cca 15ti instalací byl pouze jeden problém, který byl řešen výměnou. Pokud někdo chce, můžu mu poslat kontak na člověka, který nám je prodával.

Jaká je cena? :myslim

Původně zaslal: martin1

sada pro zarovky H7 mne stala cca 4400 Kc s DPH, nainstalovany je budu mit snad do konce tydne

Tak písní jak to svítí. Taky o tom uvažuji. :papa

Původně zaslal: martin1

sada pro zarovky H7 mne stala cca 4400 Kc s DPH, nainstalovany je budu mit snad do konce tydne

AHoj, tak to jsi z bohatého kraje :-) V obchodech je mají za 3300............ a běžně se dají sehnat kolem 2800,-

Pokud chcete za slušnej peníz a se zárukou, pak napište na james5100@seznam.cz, človíček se jmenuje Laďa a napište mu, že máte na něj kontakt od DanielS z Peugeot clubu.

Jak píše XDaniel... mám je taky od Ládi. Je to dobrá cena a super to svítí. Mohu vřele doporučit. A hlavně konečně skončí věčná výměna žárovek....