Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volant kozeny - kupe 406


Y2K

Recommended Posts

kdejaký čalouník Vám jej zrenovuje a bude vypadat jako nový!!! Cena kolem 2-2.500kč .Na bmw fóru to řešili a super... Já mám najeto 93tis. a volant bez škrábanců, jako nový... co vy s ním děláte :myslim ... někdo má asi agresivnější pot a kůže více trpí, anebo mají ti vaši krasavci více než dle tacho...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

kdejaký čalouník Vám jej zrenovuje a bude vypadat jako nový!!! Cena kolem 2-2.500kč .Na bmw fóru to řešili a super... Já mám najeto 93tis. a volant bez škrábanců, jako nový... co vy s ním děláte :myslim ... někdo má asi agresivnější pot a kůže více trpí, anebo mají ti vaši krasavci více než dle tacho...:bojim

No ja som to uz take dostal hehe....takze neviem co s tym robil kto. A km samozrejme len predchadzajuci majitel a priroda vie ako tu raz bolo povedane.

Co sa tyka tych caluneni tak som to videl na par autach a mne s ato absolutne nepaci pretoze to je prilis hrube.

keby ta koza mala tak 1mm to by som snad zniesol ale inak ten volant narastie v priemere aj o pol centimetra co sa mi zda prilis mnoho uz. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Co sa tyka tych caluneni tak som to videl na par autach a mne s ato absolutne nepaci pretoze to je prilis hrube.

keby ta koza mala tak 1mm to by som snad zniesol ale inak ten volant narastie v priemere aj o pol centimetra co sa mi zda prilis mnoho uz. :roker

No asi se průměr krapet zvedne... Mi třeba hodně vadí velký volant v coupé... Mohl by být menší, třeba jako je v 206CC. Nevíte někdo, jestli by to šlo na coupé napasovat?

Ideál by byl M3 volant z E46 M3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Y2K

Co sa tyka tych caluneni tak som to videl na par autach a mne s ato absolutne nepaci pretoze to je prilis hrube.

keby ta koza mala tak 1mm to by som snad zniesol ale inak ten volant narastie v priemere aj o pol centimetra co sa mi zda prilis mnoho uz. :roker

No asi se průměr krapet zvedne... Mi třeba hodně vadí velký volant v coupé... Mohl by být menší, třeba jako je v 206CC. Nevíte někdo, jestli by to šlo na coupé napasovat?

Ideál by byl M3 volant z E46 M3 :D

No a ten priemer zvacseny mi celkom vadi.

Druhy volant sa urcite napasovat da, uz som to par krat videl, ale samozrejme bez airbagu tusim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...