Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ocuravani auta


f3Rd@

Recommended Posts

Já nějaký čůrání neřeším. Ale jednou za mnou přišla máti se slovy: Teče mi něco z auta. Bylo to na místě pod chladičem a jelikož u vozu BMW X5, jal jsem se zjišťovat totožnost záhadné kapaliny. Přejel jsem dvěma prsty po fleku na zámkovce a po přičichnutí zjistil, že je to výkvět našeho domácího mazlíka. Aspoň byla nějaká legrace :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Já nějaký čůrání neřeším. Ale jednou za mnou přišla máti se slovy: Teče mi něco z auta. Bylo to na místě pod chladičem a jelikož u vozu BMW X5, jal jsem se zjišťovat totožnost záhadné kapaliny. Přejel jsem dvěma prsty po fleku na zámkovce a po přičichnutí zjistil, že je to výkvět našeho domácího mazlíka. Aspoň byla nějaká legrace :super

Ještě že jsi do toho nešláp:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové,

Vaše problémy bych fakt chtěl mít

Před barákem rostou v celé ulici lípy a protože se na Letný fakt dobře parkuje, tak opravdu neřeším, kde zrovna moje auto stojí. A tak ráno přijdu k autu (ať už soukromému nebo firemnímu) a jen přepočítám, kolik ptačích s*anců zase na autě přibylo (a když už to auto je jako koule medu a skrz hovna přes okno ani není vidět, pak jedu do myčky, kde mi z vozu na týden zase udělají něco podobného autu.

Momentálně ale řeším jiný, podstatně tvrdší oříšek (a dnes na Korábě jsem zjistil, že nejen já, že, Ako?).

Praha 7 (i 1, 2, 3) se rozhodla řešit parkování na ulicích, které je opravdu neúnosné, formou zpoplatnění. První auto hlášené na obyvatele Prahy 7 bude platit 700 Kč ročně, druhé auto na toho samého majitele 7000 Kč ročně. Já mám tenhle problém. Jsem zaměstnancem firmy sídlící ve Frýdku a využívám jejich firemní auto (nemám ho k osobnímu užívání, jen jako služební pro výkon mého povolání). Vzhledem k tomu, že firma nesídlí na Praze 7, neexistuje možnost, že bych mohl auto před domem parkovat

Trochu informací:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007070701

Tak kudy z toho ven???

A co Vaše počůraná kola???

A co na to Jan Tleskač???

[upravil dne 8/8/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je v pohodě všechno todle vočůrávání a kálení, ale když přiběh pes mojí přítelkyně a chtěl se podívat kdo to sedí v autě a nějak se mu svezly ty jeho drápy po mejch dveřích od autí tak to bych ty psy střílel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kohlla

No to je v pohodě všechno todle vočůrávání a kálení, ale když přiběh pes mojí přítelkyně a chtěl se podívat kdo to sedí v autě a nějak se mu svezly ty jeho drápy po mejch dveřích od autí tak to bych ty psy střílel.

Najdi si přítelkyni s jezevčíkem....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...