Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odislo servo


Cerepce

Recommended Posts

Zdravim vsetkych.

Vcera sa mi stala dost zla vec na mojom P407 2.0HDi rv 2004.

Mam najazdenych cca 47tis km, a vcera vecer ked som sadol do auta a nastartoval po cca 2hod statia, nefungovalo mi servo. Pytam sa WTF? Nechapavo vystupim z auta a pod OBOMA kolesami najdem kaluze oleja zo serva. Totalne sa mi rozsypalo tesnenie na riadeni na oboch stranach!!! Stalo sa to bez predchadzajuceho "upozornenia", pretoze vsetko dovtedy slapalo ako hodinky...

V servise Peogeot -> Vymena riadenia za nove 51tis. SKK.

Nasiel som firmu ktora tieto veci opravuje, co by malo stat

cca 15tis. SKK. (Samozrejme treba k tomu pripocitat cenu za demontaz a montaz v niektorom auroservise).

Najviac nahneva ze auto je len par mesiacov po zaruke,

a podla mna 47tis. km nieje tak vela na takuto chybu.

Pri 30tis. km som bol na pravidelnej prehliadke...

Som znacne vyvedeny z miery, pretoze s autom som bol doteraz velmi spokojny. ;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi našel firmu, která ti to opraví za 15 tis. SKK, máš opravdu štěstí. Měl jsem na své 407 s 16 tis. najetých km stejný problém (před měsícem!). Přesně stejný průběh: nejříve se naplní manžety (vlastně pachovky), pod autem ani kapička oleje.....a pak najedou LUP (jako když bouchne šampus). Protože v našem pobočném závodě TRW Frýdlant provádějí repase převodek řízení, tak jsem tam zavolal.

Dozvěděl jsem se, že toto servo je s tzv. externí pístnicí, která se nedá repasovat a proto

se musí dávat nová pístnice za 20.000 Kč! Takže to prý nedělají, protože když k tomu přidají a zakalkulují další náklady, jsou skoro na ceně originálu (origoš je prý od firmy KOYO a stojí u Peugeotů 43 tis. Kč). Převodky jsou dělané tak, aby to nemohl opravovat každý "garážista" a bez spec. nářadí to skoro nejde.

Moc jsem tě asi nepotěšil. Pokud je takových případů víc, většina automobilek to řeší stažením aut do servisů a bezplatnou opravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...