Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem decentně upravil auto...


vitin

Recommended Posts

Původně zaslal: wena99

a co tlumiče držej??jsem někde čet že pak odcházej rychleji že nejsou stavěný na snižování a pak se rychleji opotřebujou

Z tlumičema to máš jako když zasunuješ. Když budeš divočit na celou délku, tak se brzo zchvátíš a odrovnáš, když budeš zasouvat jen trochu, dýl vydržíš...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

tak kup nějaký krmítko :) třeba pro křečíky.

jinak já budu od pátku do neděle. mobil ti pošlu po sz

Tak to krmítko není špatnej nápad, ale je to tak líný, že mám strach aby k němu vůbec dolezlo. Nechceš jít za kmotra, kdyby se se mnou něco stalo?

Tak jsme domluveni, ještě před termínem si napíšem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

tak kup nějaký krmítko :) třeba pro křečíky.

jinak já budu od pátku do neděle. mobil ti pošlu po sz

Dík za mobil, taky ti pošlu a teď ti něco napíšu, co jsem zjistil ze SZ! Víš od koho je to křídlo? Správně, od Devilstorma! Tak to je nářez, jeho fotky mám doma. Ale proč je sundal, to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: L.I.P.O.8

problém je v tom,že potřebuju délku aspoň 110,protože se mi to nechce nastavovat tak kdyby se dala sehnat s touhle délkou tak dej vědět

Počkej, nevím co myslíš délkou 110, péra přímo na tvoje auto tam musí být taky. Díval jses?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Dík za pochvalu, tu fólii mají v Elitecat jak jsem psal výše, ale asi bude k dostání i jinde. Když ne, taky ji můžu koupit a poslat. Ten nárazník by se dal udělat, ale potřeboval bych nějaký ze kterého bych to předělal.

No, nasadil jsi mi brouka do hlavy. Asi zkusim takovej nárazník sehnat a přenechal bych ho tvým šikovným ručičkám. Na tom tvym autě to vypadá fakt nádherně. Původně jsem chtěl dát tahokov do toho svýho nárzaníku, ale asi by to nevypadalo moc pěkně. Ty jsi to vyřešil opravdu šalamounsky, ten "objemnej" nádech na chladič je fakt super i s těma "lízátkama" po stranách dole. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: vitin

Dík za pochvalu, tu fólii mají v Elitecat jak jsem psal výše, ale asi bude k dostání i jinde. Když ne, taky ji můžu koupit a poslat. Ten nárazník by se dal udělat, ale potřeboval bych nějaký ze kterého bych to předělal.

No, nasadil jsi mi brouka do hlavy. Asi zkusim takovej nárazník sehnat a přenechal bych ho tvým šikovným ručičkám. Na tom tvym autě to vypadá fakt nádherně. Původně jsem chtěl dát tahokov do toho svýho nárzaníku, ale asi by to nevypadalo moc pěkně. Ty jsi to vyřešil opravdu šalamounsky, ten "objemnej" nádech na chladič je fakt super i s těma "lízátkama" po stranách dole. :super

Ještě jednou dík, nejvíc práce bylo vymyslet jak ten nárazník udělat aby to nebylo moc náročné, aby to bylo originál a aby to vypadalo spíš decentně a ne moc dravě. Dalo by se to udělat i z toho co máš na autě, ale jak to chceš vyřešit? Počítej tak 3 - 4 dny bez nárazníku. To ho pošleš nebo by jsi ho z někým dovezl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...