Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem decentně upravil auto...


vitin

Recommended Posts

Původně zaslal: Blizzard

tak z těch kol cos vypsal mi přijdou takový nejhezčí ty ENZO H.... ale co je pěkný, tak to jsou BSA 264 Nemesis :)

... pak dej vědět pro co ses nakonec rozhodl :super

Člověče, tak jsem se díval na ty Nemesis, dřív jsem si jich nějak nevšiml, ale nevypadají špatně! To je těžký rozhodování, ty Enza na obrázku nic moc, ale když jsem je viděl na autě, tak byly perfektní. Proto už očumuju na parkovištích auta, abych to viděl na vlastní oči. Ty Nemesis ale nevypadají vůbec zle....Dám vědět, co jsem nakonec pořídil. Kdyby se objevilo něco ojetýho levnějšího, taky bych po tom šáhnul.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, myslim si že to horní by bylo vkusnější... :/ ... ale co, jednou tam je :)

možná by nebylo špatný tam dát i to horní.. někde jsem to už viděl : myslim a nevypadalo to zle

EDIT: myslim že to tak má Devilstorm... asi .. taková zlatá 306 HB novej model

[upravil dne 7.8.2007 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to slušně,ale podle mě by to chtělo trochu leštěného hliníku nebo chromu ať to vypadá sportovněji,ale jinak dobrá práce:potlesk jo a kde si sehnal tu mřížku do nárazníku a v jakém rozměru,Chtěl bych ji dát do origoš nárazníku na 206,ale pořád sem ji nikde nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Sice jsem docela starý ročník, ale pořád jsem přítelem tuningu, ačkoli v mém případě nic agresivního, ale přiměřeně k mému věku. Ten agresivnější přenechám mladším ročníkům.

1.- Chtěl jsem dělat nový nárazník, ale nakonec padla volba na úpravu originálu, tahokov vzhledem k barvě vozu v černé barvě a masku jsem chtěl trochu rozšířit a přiblížit k novějším verzím. Postranní křidélka nejsou jen pro parádu, ale odřel jsem bok nárazníku při couvání a kdybych je tam měl už tenkrát, nemusel jsem rozstříkávat celý bok nárazníku, ale jen kousek čárky na křidélku, která se popřípadě zamaluje tužkou. Na parkovišti jsou to časté případy taky.

2.- vnitřní palubovku jsem přelepil originální tapetou v imitaci dřeva, což byla docela piplačka, ale výsledek se mi líbí.

3.- výměna předních pružin za Inter Alloy se snížením o 4 cm, zadek ponechán původní.

4.- no a zadní křídlo nesmí chybět...;)

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

Pěkná práce, vypadá to moc hezky. :super

Chci se zeptat, kde jsi sehnal tu fólii na tu palubovku? Velice se mi líbí ten přední nárazník, nechceš udělat ještě jeden takovej pro mě??? ;) Nemusel by bejt lakovanej na zlatou perleť, to už bych si zařídil. :cool:

[upravil dne 7/8/07 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten predni naraznik je mooooc krasnej, ja mel puvodne s pulkulovejma mlhama,ale byl popraskanej, tak sem tam soupnul s kulatejma, vic se mi libi....tahokov jsem nemohl sehnat delsi nez metrovej...:myslim...tak jsem ho tam nakonec nedal.....o kridelku taky premejslim, ale na horu.....kolecka mam od jara a jsem moc spokojenej, paradne v zatackach sedej..................................ale z toho tveho narazniku jsem unesenej....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna praca ten predny naraznik :super

Cenim si veci co si ludia spravia sami.... viem kolko roboty je to prerobit nejaky naraznik :)

To zadne kridlo trosku nesedi ani mne :nevim... ale zozadu to tak zle neni :cool:

Ehm.. neviem preco si sa rozhodol pre imitaciu dreva, ale skor by som tie casti palubovky dal nastriekat do farby karoserie a pekne nalakovat :)

Uz len nejake tie kolesa a decentna 306 sa podarila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: L.I.P.O.8

vypadá to slušně,ale podle mě by to chtělo trochu leštěného hliníku nebo chromu ať to vypadá sportovněji,ale jinak dobrá práce:potlesk jo a kde si sehnal tu mřížku do nárazníku a v jakém rozměru,Chtěl bych ji dát do origoš nárazníku na 206,ale pořád sem ji nikde nenašel

Díky, ten hliník by taky nebyl marnej, uvidím až tam dám liťáky kam by se dal umístit. Tu mřížku má prodejna Elitecat ve Znojmě, jsou i na internetu pod stejným názvem, ve vyhledávači ji najdeš. Myslím že jsou i v jiných městech, kdyby ne a chtěl by jsi tu mřížku, mohl bych ti ji poslat. Je metr dlouhá a 30cm široká, oka má něco jako protažená plástev, takže to pasuje i ke znaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: vitin

Sice jsem docela starý ročník, ale pořád jsem přítelem tuningu, ačkoli v mém případě nic agresivního, ale přiměřeně k mému věku. Ten agresivnější přenechám mladším ročníkům.

1.- Chtěl jsem dělat nový nárazník, ale nakonec padla volba na úpravu originálu, tahokov vzhledem k barvě vozu v černé barvě a masku jsem chtěl trochu rozšířit a přiblížit k novějším verzím. Postranní křidélka nejsou jen pro parádu, ale odřel jsem bok nárazníku při couvání a kdybych je tam měl už tenkrát, nemusel jsem rozstříkávat celý bok nárazníku, ale jen kousek čárky na křidélku, která se popřípadě zamaluje tužkou. Na parkovišti jsou to časté případy taky.

2.- vnitřní palubovku jsem přelepil originální tapetou v imitaci dřeva, což byla docela piplačka, ale výsledek se mi líbí.

3.- výměna předních pružin za Inter Alloy se snížením o 4 cm, zadek ponechán původní.

4.- no a zadní křídlo nesmí chybět...;)

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

Pěkná práce, vypadá to moc hezky. :super

Chci se zeptat, kde jsi sehnal tu fólii na tu palubovku? Velice se mi líbí ten přední nárazník, nechceš udělat ještě jeden takovej pro mě??? ;) Nemusel by bejt lakovanej na zlatou perleť, to už bych si zařídil. :cool:

[upravil dne 7/8/07 Stifler]

Dík za pochvalu, tu fólii mají v Elitecat jak jsem psal výše, ale asi bude k dostání i jinde. Když ne, taky ji můžu koupit a poslat. Ten nárazník by se dal udělat, ale potřeboval bych nějaký ze kterého bych to předělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

ten predni naraznik je mooooc krasnej, ja mel puvodne s pulkulovejma mlhama,ale byl popraskanej, tak sem tam soupnul s kulatejma, vic se mi libi....tahokov jsem nemohl sehnat delsi nez metrovej...:myslim...tak jsem ho tam nakonec nedal.....o kridelku taky premejslim, ale na horu.....kolecka mam od jara a jsem moc spokojenej, paradne v zatackach sedej..................................ale z toho tveho narazniku jsem unesenej....:papa

Dík, chtěl jsem něco originálního ale ne divokýho, snad se to povedlo. Ten tahokov je taky metrový, končí kousek od mlhovek kde začíná plný laminát s hrubou strukturou povrchu a černé barvě, jinak by tam byla díra nebo bych to musel nastavit.

Líbí se mi tvoje kola, doufám že něco podobnýho taky seženu.

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho že mi to vyjelo v rozměru 15" na Autokseftu, tak by je měli dělat i v této velikosti. Já tam nechám asi ty 15", mám nižší pružiny a když tam dám 16" tak to bude dost tvrdý, nebude? Nasadil jsi mi brouka s těmi Nemesis, uvažuju o nich. Je to sice skoro tisícovka navíc, ale tak bych je měl později.

Co ty tvoje, už je máš pryč?

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepak... ještě je mam doma :) zatim jsem se nedokopal k tomu pověsit někam inzerát :)

.. navíc je jedno kolo po rovnání, takže už za to nemůžu chtít to co jsem chtěl :(

já měl svou 306 taky dole o 40 a 16 kola... sedělo to jak přibitý. Tvrdší to samo bylo, ale né nějak drasticky :)

ty kola ti to takhle vyhodilo přímo na 306? si tam právě nedovedu představit ty 4 díry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...