Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sedačky


wena99

Recommended Posts

hele panáčku, rozprodávám svojí 106ku a montoval sem do ní sedačky ze 106ky s16. Montáž a fotky jsou tady:

Zatím jsem ještě inzerát nedával, protože pořád řešim opravu převodovku, nicméně jeden kluk tady z fora mi už psal, že by je vzal. Ještě musim dořešit za kolik bych je měl vůbec prodat :) Kdyby je pak už on nechtěl, tak budou k prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se poptat jestli jsou ty sedacky jeste volny, prip za kolik, mozna bych mel zajem... Prip jestli rozprodavas 106, shanim jeste plato na kufr a moturek do ostrikovace, nebylo by? :) Pred par dny jsem koupil svoji prvni 106 tak ji davam do kupy.. dik

[upravil dne 9/8/07 mros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačky jsou, ale jinak - já rozprodávám pouze pár věcí ze 106ky, radši sem napíšu seznam, aby sme předešli omylům ;) Takže mám:

- Přední a zadní sedačky z s16ky (sporta)

- Zadní sport nárazník

(ilustrační foto jak vypadá http://www.hi-speed.dk/Galleri/HansKristian106_2.jpg )

- Komplet oplastování - tzn. lemy, prahy taky z s16 (sporta) (ty lemy jsou na nalepení, jelikož mají uckavaný ty plastový výstupky)

Ale teďka řešim ještě opravu celýho auta a jeho následný prodej, zatim sem inzerát na věci nedával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wena> Prodávám to, protože sem se rozhodl prodat auto, jelikož poslední měsíc se min. 3x posralo :( Tak mi došly nervy.

Jinak fotky sedaček není problém, ještě je teda nemam z auta venku, takže zatim mám jen ty z instalace:

http://ukazto.com/?img=sedaky016.jpg

http://ukazto.com/?img=sedaky025.jpg

Co se týče pyropatron tak bohužel, obě jsou vystřelené :( Já sem to řešil tak, že sem tam dal ty ze svých starých sedaček a bylo, vše bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marlin> No tak to ani ne čéče :D

Kluci, zatim mi dejte čas, plasty a nárazník se musej svařit, sedačky sou zatim v autě :) Tendle tejden až přijdu z práce, tak vymontuju sedačky, stanovim cenu a dám vědět. Ty plasty taky tento týden pořešim a nafotim.

Merglos> Seš to ty? Máš pěknej novej nick :D No čoveče nad tou s16 jsem taky hodně uvažoval, ale zas mi každej povidal že to hodně bumbá. Pak myšlenka padla na xsaru vts a 306 s16 :D A nakonec se mi zalíbila 106ka nebo saxo v 1.6ce, ale 8ventil, právě kůlivá tý spotřebě :) No uvidíme. Rád bych něco mezi 1.4 a 1.8, kdyby se sehnal nějakej moc pěknej novější sport, tak bych se nebránil ani jemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...