Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odraz palubní desky v čelním skle


Guest Milan P

Recommended Posts

Guest Milan P

Při slunci se odráží palubní deska v čelním skle. Zkusil jsem palubovku natřít matným prostředkem na interiér, ale moc to nepohlo. Nevím zdali je to normální, je to nepříjemné. Za radu děkuji. Peugeot 206.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle zkusit umýt okno?

A nebo naopak, jestli to není tím, že jsi moc krásně okno jak zvenku, tak zevnitř umyl a vyleštil. Totéž s palubkou, když se blýská, tak se může odrážet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. najlepsim riesenim su polarizovane okuliare. Pouzivan ich stale. Hlavne zmiznu odrazy aj z vozovky. Tak som si na ne zvykol, ze si nedokazen si predstavit soferovat be polarizacnych okuliarov.

Pre majitelov P307 - Stredovy display na chybne navrhnutu polarizaciu, takze ked si nasadite poloarizacne okuliare, display uplne stmavne. Takuto brutalnu konstrukcnu chybu moze urobit len francuz. Spravnu polarizaciu LCD displejov dodrziavaju od najlacnejsich korejskych digitalok za dvacku az po vyrobcov displejov za statisice korun. Francuz to ma uprdele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Presne tak. najlepsim riesenim su polarizovane okuliare. Pouzivan ich stale. Hlavne zmiznu odrazy aj z vozovky. Tak som si na ne zvykol, ze si nedokazen si predstavit soferovat be polarizacnych okuliarov.

Pre majitelov P307 - Stredovy display na chybne navrhnutu polarizaciu, takze ked si nasadite poloarizacne okuliare, display uplne stmavne. Takuto brutalnu konstrukcnu chybu moze urobit len francuz. Spravnu polarizaciu LCD displejov dodrziavaju od najlacnejsich korejskych digitalok za dvacku az po vyrobcov displejov za statisice korun. Francuz to ma uprdele.

to je vyborny! :D:D:D "francuz to ma u prdele"

schvalne to nekdy vyzkosuim, az mi nekdo teda puci pol bryle:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Presne tak. najlepsim riesenim su polarizovane okuliare. Pouzivan ich stale. Hlavne zmiznu odrazy aj z vozovky. Tak som si na ne zvykol, ze si nedokazen si predstavit soferovat be polarizacnych okuliarov.

Pre majitelov P307 - Stredovy display na chybne navrhnutu polarizaciu, takze ked si nasadite poloarizacne okuliare, display uplne stmavne. Takuto brutalnu konstrukcnu chybu moze urobit len francuz. Spravnu polarizaciu LCD displejov dodrziavaju od najlacnejsich korejskych digitalok za dvacku az po vyrobcov displejov za statisice korun. Francuz to ma uprdele.

no, já mám třeba motorolu v3r a taky jsem na displej v pol. brýlých neviděl. Takže asi buď to maj u prdele i USÁci nebo byly divný ty brejle... :)

jinak s odleskem přístrojovky zkušenosti ve 406 ani 306 nemam (obě mají palubku potaženou koženkou) ,ale bráchovo <> laguna je na to děsná. palubka z tvrdýho plastu a kus šedivá a kus světlešedivá... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na jakékoli odrazy doporučuji polarizační brýle ;)

Já je již nějaký pátek (přes rok) používám a nemám problém snižují jakékoliv odrazy dokonce i nepříjemné oslnění naleštěným vozem případně od zadních oken jiných vozidel, včetně odrazu palubovky v čelním skle, dokonce se neodráží ani předměty které jsou "poházené" na palubovce (http://www.optika-iva.cz/polaroid.php)

Něco technického o polarizaci http://www.slunecnibryle.info/o-brylich/18/

Jinak mám polarizační brýle od Polaroidu za cca 1200kč ale nelituji. :super

[upravil dne 10.8.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre tych co nikdy nevidelim polarizacne okuloare.

Ak si date obycajne slnecne okuliare, tak sa nevidite nic moc na kazdom displeji, hlavne vsak na farebnom. Je to divne, ze, Wenous :D.

Ak si date polarizovane okuliare, pri vhonej vzajomnej polohe voci LCD displeju uvidite len cistu ciernu plochu a to aj v pripade ze okuliare su cire (bez tonovania).

Ak chcete zistit ci vase okuliare su polarizacne, otacajte pomali mobilom. Ak sa jas displeja pri otacani nemeni vase okuliare polarizacne urcite nebudu, ak displej vyrazne tmavne (uplne ztmavnutie je pri natoceni 45-90 stupnov, podla vyrobcu) mate polarizacne okuliare. Kazdopadne by ste pri normalnom pozerani na mobil mali vidiet tak ako cez nepolarizovane okuliare.

Pri kupovani pozor, niektote okuliare maju polarizacny efekt velmi slaby, ale vynimocne sa daju najst dobre a lacne.

Polarizovanych okuliarov mam niekolko, od Polaroidov za 1500 po LIDL okulaiare za 100. Vsetky su porovnatelnej kvality. Takze polaroid by sou uz nekupil - len koli cene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...