Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přístrojovka - běžící větřák


renm

Recommended Posts

http://www.forum205club.ic.cz/forum/viewtopic.php?t=831

Když otočím klíčkem, tak se mi spustí větřák a ať točím kolečkem ovládání větřáku kam chci tak furt jede - podle zvuku. Když ho otočím úplně doleva dolů tak by se měl podle toho zobrazení vypnout a mělo by to sát jen vzduch zvenku bez větřáku... Sice ten zvuk malinko změní ale hučí to pořád, když otevřu kapotu tak jde taky slyšet hučení Docela mi to vadí, když to furt hučí a někdy i píská... Je tam nějaká chyba nebo to tak je? Když ho otáčím od střední polohy jak je obrázek větřáku směrem doprava tak se rychlost větřáku zvyšuje, takže to pracuje jak má..

Tak co? Jak to spravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať nezakládám zbytečně nový téma...

Mě pracuje vrtule podle jejího hluku jak má a intenzita koresponduje s polohou knoflíku, ale nějak to odnikud nefouká.

Podělala se nějaká klapka, která přepíná luft z palubky na nohy, někde se něco rozpojilo, nebo to tak prostě 205ka má ?

Ale spíš to asi vlastnost nebude, protože se čelní sklo při dešti mlží a odnikud to nefičí a to asi normální nebude ze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

nechápu, jako aby to nemělo kontakt? Aha..:D

Tím kolečkem přejíždíš přes několik plošek, takže když tu poslední (na minimu) odpojíš, tedy odškrábneš, tam nebude spojení a on se nebude točit... (V té poloze na té odškrábnuté plošce).

A to pískání, jedině ho vyndat, promazat nějakou tu osičku, ale jestli ho máš za topením, tak to se na to samozřejmě vykašleš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RomanP

Ať nezakládám zbytečně nový téma...

Mě pracuje vrtule podle jejího hluku jak má a intenzita koresponduje s polohou knoflíku, ale nějak to odnikud nefouká.

Podělala se nějaká klapka, která přepíná luft z palubky na nohy, někde se něco rozpojilo, nebo to tak prostě 205ka má ?

Ale spíš to asi vlastnost nebude, protože se čelní sklo při dešti mlží a odnikud to nefičí a to asi normální nebude ze ?

Spíš se ti někde uvolnila hadička.

Myslím, že ještě 205 má přepínání klapek ovládáno podtlakem, takže z motoru ti jde ze zásobníku podtlaku hadička k ovladači topení, a pak dalšíma hadičkama se to ovládá. Buď to ti spadla ta hadička u motoru, nebo nějaká u přepínače kam to má foukat, takže to budeš muset rozebrat a mrknout na to. Nejlíp hadičku zkrátit o to roztáhnuté tou dobou a zase jí nasadit, je to lepší než to lepit to pak někdy netěsní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RomanP

Aha, tak to jsem netušil, myslel jsem, že je to ovládaný táhlem, nebo tak.

Sice nevím, kde to mám hledat u toho motoru, ale kouknu na to. Nakonec to najdu.

Díky.

Lehce, najdi na sání hadici, která ti dělá podtlak do brz. A někde u toho sání bude taky malá hadička dolu do černý krabičky, gumový. A na tu je nasazená jak tahle hadička tak hadička tenká - vede do interiéru (podtlak pro topení), tak tyhle hadičky musejí být nasazené správně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel505 : Dneska na to kouknu. Ale přijde mi divný, že to nefouká vlastně odnikud. Myslel jsem, že kdyby to nešlo překlápět, fučelo by mi to třeba na nohy, ale nedělá to nikde nic. A přitom, když otočným čudlem přepínám místa foukání, zvuk se tak nějak mění. Z toho mi přijde, že se to překlápí.

No bez toho, abych to zkoukl se stejně dál neposunu... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...