Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Máte někdo tyhle kola


Sandokan

Recommended Posts

14", 15", 16",17" jsou psané v TP k různým 406kám. Nejdříve jsem jezdil na 15" a teď na 16" a je to o dost znát - tvrdost jsem zaregistroval, možná to moc sleduju ale je to tam!

Když jsem kupoval nové ALU lákali mě 16" ale vsadil jsem na pohodlí na 15kách a zpětně jsem byl spokojenej!

Jen teď nové auto a 16" a o dost tvrdší, ale zase po rovných silnicích se jede fajn....

15" dobrá volba k pohodlí!!!:papa

Dřív mi moooc vrtal v hlavě větší rozměr, ale z toho jsem vyrostl, překousaný jazyk, a převrácený orgány na žel. přejezdech a nejen tam nejsou pohodlný!;)

[upravil dne 6/8/07 Alek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sandokan

No stejně bych radši ouragany.Jsou pěknější,ale nejsou téměř k sehnání:nevim

To mi povídej,mám je na autí 15 a chtěl jsem si sehnat ještě jednu sadu,ale jediné se tady kdysi objevily 16.A nové si kopuvat nebudu,těch 3500 za jeden se mi nechce dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 17" BBS pneu 235/45 R17 a jsem spokojený, i co se týče pohodlí je to fajn.Já osobně bych si dal klidně i 18" před 406 jsem měl Pontiaca také na 17" ale to je nebe a dudy, to vám byl takovej drncák i když měl nové tlumiče, ale tak to záleží na autě jako takovým zda ty narazy pohltí a 406 opravdu parádně:super

Osobně upřímně řikám jestli chceš dělat paradu, tak kola minimalne 16" a komfort bude pořád uplně vpohodě, ale jestli ti nejde o vzhled, tak stačí plecháče, ale 15" nedocilíš toho pravého efektu, který se v dnešní době kolama dá docilít.

PZ1.jpg

PZ2.jpg

pon3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...