-wolf-

interier

8 posts in this topic

Sice nevim jestli to patri do tyhle sekce ale nemohl by me nekdo poradit jakej pripravek pouzivate na oziveni interieru? Mam ho majinko zaslej a kazi to dojem auta... Dekuju :)

Já používám leštěnku od želvičky (turtlewax), ale jinak na extrémně zašlej interiér doporučuju použít silikonovej olejíče. Ten to oživý a pak použít nějakou leštěnku:super

ja si vcera koupil nejakou penu co by mela ozivit interier a jako nic! Mrte me to stve hodil sem za to 100 a stoji za prd! Poslete mi nekdo link kde bych si to mohl objednat? A ten silikonovej olejicek jakej a kde se da poridit a jakou lestenku potom. Interier mam celkem zaslej a chci mit auto jaks taks pekny... Diky

Původně zaslal: -wolf-

ja si vcera koupil nejakou penu co by mela ozivit interier a jako nic! Mrte me to stve hodil sem za to 100 a stoji za prd! Poslete mi nekdo link kde bych si to mohl objednat? A ten silikonovej olejicek jakej a kde se da poridit a jakou lestenku potom. Interier mam celkem zaslej a chci mit auto jaks taks pekny... Diky

Silikonovej olejíček dělá třeba COYOT (doufám že jsem to napsal správně) a tušim že je na tom napsáno silikal nebo něco takovýho. Je to v podstatě olej ve spreji, nebo můžeš použít prachobyčejnou WD40:super tim to celý přeleštíš (kolík na nos jsi-li citlivka => smrdí to) a pak až v rámci možností odstraníš přebytečné kapky tak to špricneš nějakou leštěnkou na palubky s vonejma esencema:D:D:D Já používám třeba tuto. Docela pěkně to voní:super

post-0-14109596123057_thumb.jpg

-wolf-: Pro ilustraci tady je fotka co tenhle postup dokázal udělat s palubkou v mém starém citoenu BX. Bohužel lepší fotku palubky po zásahu nemám a už ani nemůžu udělat.:super

[upravil dne 6.8.07 Mefisto86]

post-0-14109596123137_thumb.jpg

super ale když to vemu normální třeba tou wd 40 tak to bude mrtě mastný a to jen tak nepustí ne?

Mastný to bude i když to vezmeš touhle leštěnkou. Proto ten olejíček musíš vytřít skoro do sucha a pak to cákni leštěnkou. Já stim žádnej problém nemám. Si to nejdřív nacvič třeba na kastlíku a když se ti výsledek bude zamlouvat dodělej celou palubku.:super

A nebo druhá možnost je vyplácat celou flašu tý leštěnky na jedno použití a nešetřit stim. Ale to tam budeš ty jahody čuchat ještě za rok:D:D:D

btw: mě jedna tahle leštěnka vydrží na cca 5 - 7 použití ale já nemám v 405 zašlou palubku.;)

[upravil dne 6.8.07 Mefisto86]