Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stabilizátor GTI


Stiv

Recommended Posts

HUGO BOSS:

jasně, jen si do mě kopni !!!

Já jen vím, že když jsem poprvé vyměňoval poloosu, tak jsem to dělal asi 4 hodiny - ono se to nezdá. A to byla jen jedna "bl*bá" poloosa.

Nebo výměna oleje - v případě mé první výměny oleje to byly taky 4 hodiny čistýho času (úsměvné, že ?)

pokud něco děláš poprvé a nevíš jak na to, tak holt se snažíš nic nezkazit a o to víc u toho přemýšlíš a máš strach. A o to ti to trvá delší dobu. A věř, že při tom narazíš na spoustu problému, třeba zarezlý šroubek, nevhodné nářadí apod.

Druhá, třetí, čtvrtá, pátá... osmnáctá výměna ... tomu se říká už rutina.

Vážně miluju hlášky typu - "Já jsem sjel na kánoi Tichej oceán."

Prostě pochop, že někteří lidé dělají něco poprvé a nemají v tom praxi.

To, že zvládneš vyměnit nápravu pomalu jednou rukou a druhou přitom ještě napíšeš báseň v jambickém pentametru a mandarínským nářečím ještě k tomu, je na druhou stranu skvělé. To je jedna z věcí, kterou prostě obdivuji.

Prostě někdo umí to a někdo něco jiného - já jen vím, že kdybych tohle měnil, tak si na to vyčlením 2 dny a zařídím si to tak, abych tím autem nemusel nikam jet. Může se to povést za 1 den, ale třeba taky nemusí.

Jinak, kdybys milý Hugo výše napsané řádky nesprávně pochopil, tak, pro jistotu, jsi prostě skvělej :potlesk

Ale to se zcela jistě nemůže stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

HUGO BOSS:

jasně, jen si do mě kopni !!!

Já jen vím, že když jsem poprvé vyměňoval poloosu, tak jsem to dělal asi 4 hodiny - ono se to nezdá. A to byla jen jedna "bl*bá" poloosa.

Nebo výměna oleje - v případě mé první výměny oleje to byly taky 4 hodiny čistýho času (úsměvné, že ?)

pokud něco děláš poprvé a nevíš jak na to, tak holt se snažíš nic nezkazit a o to víc u toho přemýšlíš a máš strach. A o to ti to trvá delší dobu. A věř, že při tom narazíš na spoustu problému, třeba zarezlý šroubek, nevhodné nářadí apod.

Druhá, třetí, čtvrtá, pátá... osmnáctá výměna ... tomu se říká už rutina.

Vážně miluju hlášky typu - "Já jsem sjel na kánoi Tichej oceán."

Prostě pochop, že někteří lidé dělají něco poprvé a nemají v tom praxi.

To, že zvládneš vyměnit nápravu pomalu jednou rukou a druhou přitom ještě napíšeš báseň v jambickém pentametru a mandarínským nářečím ještě k tomu, je na druhou stranu skvělé. To je jedna z věcí, kterou prostě obdivuji.

Prostě někdo umí to a někdo něco jiného - já jen vím, že kdybych tohle měnil, tak si na to vyčlením 2 dny a zařídím si to tak, abych tím autem nemusel nikam jet. Může se to povést za 1 den, ale třeba taky nemusí.

Jinak, kdybys milý Hugo výše napsané řádky nesprávně pochopil, tak, pro jistotu, jsi prostě skvělej :potlesk

Ale to se zcela jistě nemůže stát.

panečku to jsem nevěděl že se někdo dokáže takhle bezdůvodně urazit...:myslim

Já to nemyslel zle , protože jak si napsal sám, někdo to zvládne za 2 dny a někdo za 4... tak jsem tady napsal jak to je u mě, ty jsi taky napsal svůj názor a své zkušenosti...

chtěl jsem at si Stif udělá obrázek a zváží jestli na to svýma zkušenostma má a stihne to za den když nemá garáž :cool:

tak se neurážej ju? nemáš proč, a urážky na mou osobu si nech... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...