Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předseda, předseda, předseda,...


Recommended Posts

Když jsem koukal na ostatní fotky,tak jsem viděl krásný zatopený lom a tak doufám,že jedno kontrolní stanoviště nebude někde na voru uprostřed a nebude dávat razítka na čela...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Když jsem koukal na ostatní fotky,tak jsem viděl krásný zatopený lom a tak doufám,že jedno kontrolní stanoviště nebude někde na voru uprostřed a nebude dávat razítka na čela...:myslim

Se mi zdá, že Tě někdy v budoucnu zařadím do organizačního výboru - k vymyšlení takového "megafóru" jsem zatím nedospěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Když jsem koukal na ostatní fotky,tak jsem viděl krásný zatopený lom a tak doufám,že jedno kontrolní stanoviště nebude někde na voru uprostřed a nebude dávat razítka na čela...:myslim

Co vor, poplaveš co si myslíš:D A razidlo dostaneš na vyplazenej jazyk, teda když budeš mezi silnými jedinci co přežijí...:D Aneb jdou 4, to znamená Bylo nás pět...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: jarajarda

Cha, navigaci už nikdy, posledně sem ji s kámošem použil u Náchoda, protože jsme nevěděli kde jsme a dopadlo to tak že sme profrčeli jednu kontrolu:D To se teda radši ztratit..:D

Si nenašel Polsko, viď?

Ale no tak to jsme našli celkem v pohodě podle silnice, ta byla výmluvnější než celej nápis Polsko a celnice :D Takže s těma našima silnnicema na tom nejsme uplně nejhůř, když jsme vyjeli z polska k nám, připadl sem si jak na německý dálnici:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...