Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alternator Pe 306


Guest maros004

Recommended Posts

Guest maros004

Ahoj . Mam problem s dobijanim. Ked startujem tak mi kontriolka baterky nesvieti vobec a ked to nakopnem a vytocim nad 2000otacok tak sa rozsvieti. Meral som si baterku tak v pokoji ma 14,2 V a po nastartovani a pridaní plynu ju dobija na 17,8V aj pri zapnutých svetlách. Predpokladaám že odišiel regulátor.

Zohnal som teda nový altík za cenu 3000Sk ( este som nesvzplatil lebo neviem ci pasuje) A zistoval som na nete co je to za typ. Vyslo mi ye je to z Peugeota 307 1.6 16V lenže ja mám 306 1,9D WJZ (1868 ccm a 51 kW r . v . 1999).

Ten moj som este vonku nemal tak neviem aky typ je to a kolko dava ampérov ale podla katalóga ten z 307 dáva 80 A .

Otázka znie: Bude sa to dat dopasovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest maros004

No chcel som ho kupit preto lebo sa mi to stalo v sobotu a v nedelu som auto uz potreboval. Ale nakoniec nebolo treba menit altik. Predstavte si do relatka ci cyklovaca ci co to je na zadnom stieraci mi natiekla voda a vyskratovalo poistku. A ta poistka ma nieco spolocne aj s kontrolkou dobijania a ovladanim regulatora. Takze som to relatko odpojil, cim som sice znefunkcnil zadny stierac, a vymenil poistku ale dobija mi zase tak ako ma.

Kto by to povedal ze dobijanie je na spolocnej poistke so zadným stieracom :)

Kazdopadne dik za rady. Doteraz som si myslel ze regulator sa na nových autach neda vymenit ale teraz som zas o nieco mudrejsi.

Tak hor sa na dalsie kilometre:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...