Pavel 307

Setrvák dvouhmotnostní za jednohmotnostní

5 posts in this topic

tak jsem to smontoval a máká to .ale není to tak jednoduché.Jednohmotnostní setrvák je o 1cm užší a u hydraulické spojky to nevystavuje,nejde to vyštelovat jako u lankové.Takže se musí podložit takový kužel,o který je opřená vydlička.Já jsem jí vypodložil o 4mm,pak se musí prodloužit vodítko ložiska o 1.5cm a koupit nové gufero,protože se musí vyndat,jelikož při vaření prodloužení,by se vyhřálo.Nová spojka a ložisko a šup spátky.:bojim Po nastartování zvuk nádhera,žádné pazvuky,ale kvalty mi šli dost z tuha.Co teď :myslim Jedno řešení bylo,zase vyndat,a ještě podložit kužel a nebo nevyndavat a podložit hydraulickou spojku,protože místo při sešlápnutí tam bylo.Tak jsem to podložil a makalo to :potlesk mám zatim najeto asi 150km a vše vpořádku. Varyanta je to podstatně levnější vyšlo mě to na 1300kč i s prací,ale je to udělané jak jsem popsal.V peugeotu by se asi divily:roll

Gratuluji, konečně kultivovaný zvuk, že?

[upravil dne 4.8.07 Stam]

Je to super a spojka jde krásně lechce.Zatím jse nic nezměnilo,zabírá to stejně.jinak jsem udělal pár fotek,jak jsem to sestrojil.Kdyby měl někdo zájem můžu poslat.Jinak cena- oprava chybí jedna nula-13000kč.:super

Menil niekto dvojhmotnostný zotrvačník za jednohmotnostný aj na Slovensku? alebo musím vycestovať za výmenou do Čiech.