Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

este som sa nepochvalil... a mam ho


Guest jozovica

Recommended Posts

Guest jozovica

Tak este som sa nestihol pochvalit mam ho tri tyzdne moje preve auticko a som zatial nadmieru spokojny 1996 1.9 D nie je to raketa ale tosa vyblaznim na sluzobnej octavii (2.0 20V turbo benzin) spotreba a priestor lahodne perovanie...:super

post-0-14109596111879_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jozovica

no pofotim a dam, ale aj interier je pekne zachovali, sice nema taku svetlu farbu ako tvoj (co vyzera uplne perfektne :super) ale je to ok, a motor vycisteny ako novy, chlapik sa o to pekne staral, najprv som myslel ci to nevicistil len tak aby nieco zakryl, ale urobil som uz na nom okolo 1100 Km o nic netecie ani spod strykov ani olej...akurat som vymenil silendbloky na prednej naprave...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jozovica

ano 1.9GRD servo, predne okna elektrika, dialkovy central poplasne, vzadu prierez na lyze + opierka na laket...taka klasika chyba akurat Airbag elektrika vzadu.prip.klima.

najprv som planoval 1.9 SRDT ale to nikto nechce priliz predavat :D, tak som skusil toto a ked som ho zbadal vobec som nevahal...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...