Sign in to follow this  
Followers 0
Dave_GTI

blbne centrál :-(

8 posts in this topic

Nevím čím to je. Když zmáčknu na dálkovém, aby se auto zamklo, tak se zamče, ale hned zase odemče. Udělá to tak desetkrát po sobě. Pak už to přestane reagovat a já musím auto obejít a zamčít vše ručně /centrál se jakokdyby vypne/ Dělá to i když zamykám klíčem. V em by mohla být bota? Díky za každou radu :roker

Původně zaslal: Dave_GTI

Nevím čím to je. Když zmáčknu na dálkovém, aby se auto zamklo, tak se zamče, ale hned zase odemče. Udělá to tak desetkrát po sobě. Pak už to přestane reagovat a já musím auto obejít a zamčít vše ručně /centrál se jakokdyby vypne/ Dělá to i když zamykám klíčem. V em by mohla být bota? Díky za každou radu :roker

Nedovřené přední dveře, nebo porucha ve spinači na servu v předních dveřích

[upravil dne 3/8/07 Radek Hurvajz]

No dveře asi zavřeš a co se týče serva předních dveří, tak tapec dolů a pak ho celkem rychle najdeš, ale možná bych zkusil kouknout i na ten kabelový svazek mezi dveřmi a sloupkem v té gumě, často se to láme:aut

mě se takováhle věc děje jenom když prší nebo je hodně vlhko a zatim sem na to nepřišel:myslim

Původně zaslal: kohlla

mě se takováhle věc děje jenom když prší nebo je hodně vlhko a zatim sem na to nepřišel:myslim

zkus prostříkat vechny kontakty sprejem na kontakty.

já jsem tím taky opravil centrál a relé na 205 -ce

Původně zaslal: zoby

Původně zaslal: kohlla

zkus prostříkat vechny kontakty sprejem na kontakty.

já jsem tím taky opravil centrál a relé na 205 -ce

no to nezní špatně, díky

Na 99% přerušeny kanblík v průchodne mezi kastlí a dveřma,také jsem měl ten samý problém. Pořád to zamykalo a odemykalo až jsem to vždy musel zavřít ručně zevnitr auta.Mrkni se nato a uvidiš.