Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto ráno nešlo odemknout


Ticcino

Recommended Posts

Jsem znaven, ještě že mám příští týden dovolenou... Už mi to nepálí... Ráno přijdu do garáže a chci dálkáčem odemknout auto. Zmáčknu, čekám ono veselé blikání a nic... Zmáčknu znova... nic. Autí je dead! Sakra, co budu dělat... Zase taxíkem do práce? Pak vezmu za kliku a... ... ono je odemčeno. Zapomněl jsem ho totiž včera večer zamknout!

No nic, tak pěkný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Jsem znaven, ještě že mám příští týden dovolenou... Už mi to nepálí... Ráno přijdu do garáže a chci dálkáčem odemknout auto. Zmáčknu, čekám ono veselé blikání a nic... Zmáčknu znova... nic. Autí je dead! Sakra, co budu dělat... Zase taxíkem do práce? Pak vezmu za kliku a... ... ono je odemčeno. Zapomněl jsem ho totiž včera večer zamknout!

No nic, tak pěkný den.

Někdy se to nechá vyřešit tak, že se auto otevře klíčkem manuálně (strčí do zámku, pootočí,...) :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Pe.Tr: Podle sebe soudim tebe ze :D:D:D

ja to měl trošku jinak , po tom srazu spolužáků jsem vypadal jak ,no prostě jsem byl společensky hooooooooodně unaven a ráno jsem si nemohl za boha vzpomenout kam jsem zaparkoval. V Ostravě je to ted všude rozkopáno tak těch park. míst moc není takže parkuješ i kilometr od domu. No a ja pul hodiny chodil po sidlišti a mačkal DO od alarmu a čekal odkud to bude houkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na hledani auta se alarm vyplati.

Ja jsem nedavno zaparkoval na jednom parkovisti (nastesti nefrekventovanem ani kolem lidi nechodili) zamcu auto a odejdu nakoupit nejake veci do obchodu. Vratim se odemcu auto v pohode, ale najednou vidim ze jsem nechal uplne stazena obe okynka. V aute radio navigace mobil....... ale vsechno dobre dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Jo na hledani auta se alarm vyplati.

Ja jsem nedavno zaparkoval na jednom parkovisti (nastesti nefrekventovanem ani kolem lidi nechodili) zamcu auto a odejdu nakoupit nejake veci do obchodu. Vratim se odemcu auto v pohode, ale najednou vidim ze jsem nechal uplne stazena obe okynka. V aute radio navigace mobil....... ale vsechno dobre dopadlo

si lidi mysleli že máš tak čisté okna že to nepoznali.A to se ti stalo v ČR?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GOHii

To ale nesmíš mít originál alarm, který se právě tím DO deaktivuje :)

tak to taky nevadi!taam je v pripade,ze ti dojde baterie v DO a ty otevres klickem a nasledne do 10sec nastartujes,tak se alarm deaktivuje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...