Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jsou nové díly při koupi pozinkovány ?


Čeněk

Recommended Posts

Zdravím všechny.

Mám malou prosbu. Potřebuji vyměnit přední kapotu na P405, ale nevím jestli koupit starší z nějakého vrakoviště nebo novou ? Problém je v tom, že nevím, zda nové karosářské díly jsou již pozinkované nebo ne ?

Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim teda jak origo, ale pocitam, ze u peugeota ji stejne kupovat nebudes. Takze bych vychazel z toho, ze polaci to spis nezinkujou:papa Osobne bych dal prednost nejake slusne z vrakace, idealne primo v barve.

Jinak se to tu tusim probiralo v prispevku ohledne Dodova naboreneho Tecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kapotu na 405 tu ještě mám, z celkem pěkného auta, akorát při přenášení a skladování obdržela velmi slušný škrábanec, takže je na lak... No a nechal bych jí klidně za 500, neb už 405 nemám a je mi k ničemu (a ještě jsem neměl to srdce jí vyhodit do sběru :) ), akorát to máš z Olomouce do Prahy poněkud daleko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu řekl, byl jsem se ptát na vrakárně a řekly mi že

1000,- stará a 1500,- nová. Ta nová asi bude výroba Polsko.

Půjdu radči do té starší. Oddie zkusím se poptat v okolí jestli někdo nepojede v blízké době do Prahy. Jak moc na to spěcháš ? Jinak jsem neboural, ale když jsem kupoval auto tak kapota je popraskaná, předchozí majitel - němec asi nedobrzdil a trochu ji pochroumal - následovala dle mého názoru nekvalitní oprava lakýrníka.

[upravil dne 3.8.07 Čeněk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nová za 1500 sice nidky nebude pořádně sedět, i když jí tam budeš napasovávat hodně dlouho, zato za chvilku zrezne, a bude od ní klid :)

Já na kapotu nespěchám, visí pod stropem, nepřekáží. Ale půl roku tu asi nevydrží, to zas udělám nějakou čistku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...