Sign in to follow this  
Followers 0
harry.dj

607 vyfuk

12 posts in this topic

Původně zaslal: harry.dj

viete niekto o niekom kto vyraba cely vyfuk?

[upravil dne 2.8.2007 harry.dj]

nevim jak v SR ale v ČR se druhovyroba neděla, jen origo .cenu znam jen posledniho dilu .7600,- českych.:roll

Má pravdu Pe.Tr, taky jsem už pokukoval po koncovém dílu a je k mání pouze originál a ten jsem nejlevněji našel za 6850,- kč.

je to sice dost ale co se dá dělat.jadnou máme taková auta tak hold nic jiného nezbývá .

cena prostředního dílu je velmi podobná s koncovým dílem.

Ani mě nezarazilo že druhovýroba ještě nezareagovala na trh ,protože když se podíváte na cesty kolik 607 jezdí po čechách a třeba i německu tak se fakt nedivím .

Daja535

dajte si to vyrobit na objednavku.u nas su take firmy a urobia ti to aj z nerezu.to mas potom na dost dlho a urcite to je lacnejsie

Ja jsem mel uplne zrezavele trubky, ale sam tlumic jeste v dobrem stavu, skoro jako novy. Bylo mi lito dat tolik penez, tak jsem premluvil svarece a za necelou hodinku mel hotove "umelecke dilo" - nahradil trubky pomoci nejake roury. A jede se dal.:)

mě taky zavařili trubky - tlumiči nic nebylo...

trubky se ničím nenahrazovali - byli rezavé jenom u tlumiče, takže to veřešilo jenom slátaní a zatím problém není.

No a to je už přesné rok.

cital som tu prispevok od jozefsv rad by som vedel kde sa da u vas ten vyfuk s nerezu vyrobit.zacina mi troska vrcat a uz by som ho rad vymenil dakujem

ja poznam jedneho človeka z modry čo to vyraba z nerezu a ziatila som počul len chvalu.

A nebo zkusit dát dotaz na tuto firmu www.EXTRAVYFUK.cz . Nejen já mám od nich výfuk a zatím spokojenost. Třeba v nabídce jej nemají, ale po písemném dotazu by třeba věděli poradit.:myslim;)