Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak stočit tachometr


Oliver Riedel

Recommended Posts

Původně zaslal: Oliver Riedel

Já vím,že mi to tu nikdo neuvěří,ale měl sem najeto něco přes 209 000 km a když mi tam mělo skočit 210 000 tak se přetočila i ty dvojka na trojku-takže teď mám 310 000.

Pokud bych chtěl auto prodat,tak s tolika kilometrama na tachometru asi těžko...:nevim

Třeba si to pamatovalo puvodní stav a teď se to jen vrátilo:D No pokud by jsi to chtěl vrátit a nastavit tak asi jedině rozebrat a zrovna i překontrolovat i ten převod tam, připadně to dát do pořádku. Ale vypadá to že s tím už někdo něco dělal, to není běžný aby se to takhle přetočilo samo.

Pokud to přemotáš mechanicky tak se to muže stát znova a navíc ti to bude docela trvat, nehledě k tomu že ty kolečka to nemusej vydržet

[upravil dne 1/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se jedná o P405 new model mechanický tachometr tak to není problém přetočit. Je potřeba rozebrat přístrojovku, tachometr ven. Potom uvidíš zezadu tachometru kolečka s číslama, nad nimi je malá lišta s kolečky ( je tam jen nacvaklá ) tu odděláš a natočíš si na těch kolech s číslami kolik potřebuješ a vrátíš tam tu malou s kolečky. Musíš si ale zapamatovat, jak jsou kolečka na té malé liště a dát to přesně stejně. Nemusíš se toho bát, protože ty kolečka na malé liště mají výstupky jednou velký podruhé malý a mám dojem, že jsou vždy stejně vedle sebe ale radči se podívej. Toď vše. :papa

Já to dělal zhruba před měsícem a šlape to.

[upravil dne 1.8.07 Čeněk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...