Sign in to follow this  
Followers 0
Neon

Jaké zadní brzdové destičky?

9 posts in this topic

Jaké si mám koupit zadní brzdové destičky na 406? Aby moc neprášily a neskřípaly? I když vim, že větší brzdný účinek je na přední nápravu, tak bych nerad zanedbal i zadek. Mám v merku ATE - máte s nimi zkušenost? Cena kolem 1300/pár. Jsou OK? A nebo co FERODO? Mají stejnou cenu, ale obecně jsem slyšel, že nic moc, ale aby to nebylo "povídala jedna bába ... :D"

Díky za postřehy ... napište prosím vaše zkušenosti ...

Rozhodně ale nemám v plánu STARLINE a jim podobné:roker

Díky

Ja mam, celou sadu ATE zadek i predek, sou supr! Cetl sem na ne reference od pilota na zavodyx do vrchu a psal tam ze sou jeho velkym favoritem a , ze ho myle prekvapily , takze sem si je koupil taky, a zatim spokojenost! :super

na svuj kombajn a i na tchanuv HDI jsem daval komplet FEDORO PREMIER , zatim pohodička , brzdí , kola jsou čistá a neskřípou. hlavně než je tam dáš(jakekoliv) tak sraž hrany toho obloženi ,vyvaruješ se tomu pískani.

Taky mam Ferodo Premier a oproti Bendix, ktery jsem mel predtim spini hliniky daleko min a nepiskaj

Takže ATEčka, nebo FERODA ... koukám, že v podstatě the same ... ptal jsem se na to i známých mechošů a mělo by to být v cajku a takřka totožná kvalita ...

:xvul

Jenom je idiocie, že 406tka má vzadu bubny i kotouče ->miluju dvojí servis ... :nevim:nevim (ale pakny jsou měněny i s lanovody (naštěstí))

Pe.tr: jako srazit hrany třeba pilníkem?? to jsem nikdy u výměny destiček nedělal ... ale třeba na tom něco bude ;)

..třeba jo, ale až se ti trochu sjedou, tak ty hrany budou zasejc ostrý... :P

Původně zaslal: Neon

Takže ATEčka, nebo FERODA ... koukám, že v podstatě the same ... ptal jsem se na to i známých mechošů a mělo by to být v cajku a takřka totožná kvalita ...

:xvul

Jenom je idiocie, že 406tka má vzadu bubny i kotouče ->miluju dvojí servis ... :nevim:nevim (ale pakny jsou měněny i s lanovody (naštěstí))

Pe.tr: jako srazit hrany třeba pilníkem?? to jsem nikdy u výměny destiček nedělal ... ale třeba na tom něco bude ;)

no ja použivam brusku ale pilnik bude stačit