Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nadrž a rezerva


-wolf-

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Tak já si na palivoměr nemůžu stěžovat, ukazuje fakt dobře:P Jinak co se týče problikávání, souhlasím s tím, že je tam ještě spousta paliva, byl jsem z toho ze začátku mimo, že už problikává, ale ujel jsem cestu na vysočinu a kousek zpět, než sem tankoval a v poho:cool::roker

To -wolf- spotřeba 7,5 litru to je docela dost ne:myslim Já mám dvoulitr a sem tak na 5,6 - 5,8:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vycucnu info z mého jiného topicu :

-Plná nádrž : 73l (2230Kč)

-Ujeto 1839Km

-Na rezervu (auto mám rok, poznám kdy to auto urcuje rezervu jako takovou) 167Km :-)

*u 405 mi přijde docela normální, že člověk čepne za 300Kč, trochu více tomu dá sadu a v prudších zatáčkách a kopcích když se jede rychleji hladové oko problikne, ale nejrychleji se do "původního-skutečního stavu" vrátím tak, že jedu po rovince aspoň 1km na 5ku kolem 60km/h a vše ukazuje jak má.

-Holt 300Kč(10l) v nádrži bere auto s nádrží 70l jako málo občas nó - nesmíte jezdit jako prasata :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Vycucnu info z mého jiného topicu :

-Plná nádrž : 73l (2230Kč)

-Ujeto 1839Km

-Na rezervu (auto mám rok, poznám kdy to auto urcuje rezervu jako takovou) 167Km :-)

*u 405 mi přijde docela normální, že člověk čepne za 300Kč, trochu více tomu dá sadu a v prudších zatáčkách a kopcích když se jede rychleji hladové oko problikne, ale nejrychleji se do "původního-skutečního stavu" vrátím tak, že jedu po rovince aspoň 1km na 5ku kolem 60km/h a vše ukazuje jak má.

-Holt 300Kč(10l) v nádrži bere auto s nádrží 70l jako málo občas nó - nesmíte jezdit jako prasata :-D

No jo, ty máš 405-ku z jiného světa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: Sektor

Vycucnu info z mého jiného topicu :

-Plná nádrž : 73l (2230Kč)

-Ujeto 1839Km

-Na rezervu (auto mám rok, poznám kdy to auto urcuje rezervu jako takovou) 167Km :-)

*u 405 mi přijde docela normální, že člověk čepne za 300Kč, trochu více tomu dá sadu a v prudších zatáčkách a kopcích když se jede rychleji hladové oko problikne, ale nejrychleji se do "původního-skutečního stavu" vrátím tak, že jedu po rovince aspoň 1km na 5ku kolem 60km/h a vše ukazuje jak má.

-Holt 300Kč(10l) v nádrži bere auto s nádrží 70l jako málo občas nó - nesmíte jezdit jako prasata :-D

No jo, ty máš 405-ku z jiného světa...

Stačí řadit úplně jinak, než si většina lidí myslí a chovat se k autu tak, jako-by se vezlo samo - a kouzlo je na světě :-) Je to jako dieta, stačí jen CHTÍT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...