Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3,0 V6 - benzin 95 alebo 98?


Y2K

Recommended Posts

Aky benzin je lepsie tankovat do tohto motora? 95 alebo 98?

Poprosil by som aj zdovodnenie ze preco a aky rozdiel je vo vykone potom pripadne ine charakteristiky (spotreba, opotrebenie motora,.....)

Dakujem za kazdu info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Aky benzin je lepsie tankovat do tohto motora? 95 alebo 98?

Poprosil by som aj zdovodnenie ze preco a aky rozdiel je vo vykone potom pripadne ine charakteristiky (spotreba, opotrebenie motora,.....)

Dakujem za kazdu info

95tku ti to sežere bez problému... ale já když vezmu plnou 98čky, tak je motor nepatrně klidnější, má menší spotřebu, a ve vyšších otáčkách se mu chce více táhnout... takže ty dvě koruny navíc podle mně stojí za to... 100okt.benzín už je dost drahý:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Y2K

Aky benzin je lepsie tankovat do tohto motora? 95 alebo 98?

Poprosil by som aj zdovodnenie ze preco a aky rozdiel je vo vykone potom pripadne ine charakteristiky (spotreba, opotrebenie motora,.....)

Dakujem za kazdu info

95tku ti to sežere bez problému... ale já když vezmu plnou 98čky, tak je motor nepatrně klidnější, má menší spotřebu, a ve vyšších otáčkách se mu chce více táhnout... takže ty dvě koruny navíc podle mně stojí za to... 100okt.benzín už je dost drahý:(

Sam chcem skusit tu 98 a uvidim co to potom povie, a jasne ze tie 2 koruny problem nie su, ide mi len o celkovy dopad ineho benzinu na auto, ak je to tak, tak nebude problem papat 98 :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Sam chcem skusit tu 98 a uvidim co to potom povie, a jasne ze tie 2 koruny problem nie su, ide mi len o celkovy dopad ineho benzinu na auto, ak je to tak, tak nebude problem papat 98 :papa

Ono je každá korunka dobrá :)

myslím si, že by lepší benzín měl spíš motoru prospět ,než mu uškodit... anebo se mýlím? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Y2K

Sam chcem skusit tu 98 a uvidim co to potom povie, a jasne ze tie 2 koruny problem nie su, ide mi len o celkovy dopad ineho benzinu na auto, ak je to tak, tak nebude problem papat 98 :papa

Ono je každá korunka dobrá :)

myslím si, že by lepší benzín měl spíš motoru prospět ,než mu uškodit... anebo se mýlím? :myslim

A prave preto som zalozil tuto anketu aby som sa dozvedel ako je to s tym ublizovanim :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednou vzal V-power racing a žádnou změnu jsem nezaregistroval krom nižší spotřeby asi o půl litru na sto. Pak jsem ho vzal znovu a spotřeba se pak ustálila opět na klasických osmi litrech, kterou mam i s 95. Spíš mi připadlo, že při plynulejší jízdě motor lépe využíval benzin a tím se snížila spotřeba než s 95. Jakmile jsem se cukal po Praze opět vyskočila nahoru. Nemohu to ale zcela potvrdit, protože jsem to ještě úplně nevyzkoušel. Na dynamice ani chodu motoru jsem žádnou změnu nepocítil.

Jinak pozor. V-power racing má 99 oktanů a V-power má 95 oktanu. Jde tam hlavně o aditiva.

Chtěl bych vyzkoušet od OMV stovku. Jeden známej ho bere a velice si to chváli. Vzal jsem teď od OMV pár plných nádrží 95 a zdá se mi, že je motor klidnější. Předtím jsem bral pouze od Shell.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...