Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Veník

Nový kus do "inventáře"

6 posts in this topic

Ahoj Pežouťáci !!! Tak jsem se před 14 dny stal majitelem 307,2.0 HDI-2003. Něco jsem už najezdil, mám první poznatky a další hltám z fóra. Určitě se se všemi velice rád budu dělit o veškeré poznatky, které s vozítkem získám :mrk .

Něco málo umím i s rukama, takže uvidíme. Takže ZDRAVÍM !!!

Původně zaslal: Veník

Ahoj Pežouťáci !!! Tak jsem se před 14 dny stal majitelem 307,2.0 HDI-2003. Něco jsem už najezdil, mám první poznatky a další hltám z fóra. Určitě se se všemi velice rád budu dělit o veškeré poznatky, které s vozítkem získám :mrk .

Něco málo umím i s rukama, takže uvidíme. Takže ZDRAVÍM !!!

Tak vítej mezi nás, už se těšíme na rady a připadnou pomoc od tebe. A inventářů je nás tady poskromnu, tak se snaž:D

Tak něco málo z prvních poznatků:

Jediná věc, která mě zatím zlobila, byl ten prokletej blinkr, který z pravého přepadává do levého ( už diskutováno ). Napřed jsem se ptal v Peugeotu a bylo mi řečeno, že za !osmičku! mi to vymění. Řekl jsem si "to víš!!!" a šel pryč. Doma jsem vzal kousek molitanu a vypodložil jsem spodek páčky - a je klid.:roker.

Původně zaslal: Veník

Tak něco málo z prvních poznatků:

Jediná věc, která mě zatím zlobila, byl ten prokletej blinkr, který z pravého přepadává do levého ( už diskutováno ). Napřed jsem se ptal v Peugeotu a bylo mi řečeno, že za !osmičku! mi to vymění. Řekl jsem si "to víš!!!" a šel pryč. Doma jsem vzal kousek molitanu a vypodložil jsem spodek páčky - a je klid.:roker.

Jak diskutováno, tady na foru?? Jinak u některych navrhu origo Peugetích servisu si musí člověk poradit sám, jinyho nezbyvá, nebo platit a platit

Jinak tě poprosím aby jsi si prošel pravidla, a připadné přispěvky daval do přislušných témat;)

[upravil dne 31/7/07 Radek Hurvajz]