Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

chvění volantu


vendelinek

Recommended Posts

Chlapi,chtěl bych poradit anebo vysvětlit co by to bylo za závadu.Dneska se mi stala taková zajímavá věc.Po delší době sem zase trochu prohnal svého miláčka/306ku,1.6ku/ a při 150ce se mi jemně rozkmital volant.Byl to docela nepříjemnej pocit,ubral sem a znova přidal na sto50 do kopce do tahu a zase se chvěl volant,domu sem dojel v pohodě sto45kou.Co by to mohlo bejt?Dřív sem to nepozoroval.Při věčí rzchlosti to taky nedělá.:myslim:myslim:bojim::bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Chlapi,chtěl bych poradit anebo vysvětlit co by to bylo za závadu.Dneska se mi stala taková zajímavá věc.Po delší době sem zase trochu prohnal svého miláčka/306ku,1.6ku/ a při 150ce se mi jemně rozkmital volant.Byl to docela nepříjemnej pocit,ubral sem a znova přidal na sto50 do kopce do tahu a zase se chvěl volant,domu sem dojel v pohodě sto45kou.Co by to mohlo bejt?Dřív sem to nepozoroval.Při věčí rzchlosti to taky nedělá.:myslim:myslim:bojim::bojim

tak o tomto probleme je tu toho na fore popisane habadej.

pohladaj

robi ti to ak aj uberies plyn, alebo ak len pridavas pri tej rychlosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já klidně kouknu,ale v kerý kolonce to mám hledat? A dělá to jen když překročim tu rychlost to je sto50 ,pod a přes to nedělá,je to chvilka .Po rovině sem to nezkoušel,jen do kopce ,když sem chtěl předjet:myslim:myslim:bojim:bojim

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš miláček 306ka,1.6ka:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen když přidám,prostě když je v tahu. Jinak sem to nezkoušel.Chtěl sem prostě předjet, pak sem už držel jen rychlost,takže už to pak nedělalo.Jinak pohoda,jede skvěle.Sem spokojen,:super:myslim

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš miláček 306ka,1.6kar,v,98:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Jen když přidám,prostě když je v tahu. Jinak sem to nezkoušel.Chtěl sem prostě předjet, pak sem už držel jen rychlost,takže už to pak nedělalo.Jinak pohoda,jede skvěle.Sem spokojen,:super:myslim

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš miláček 306ka,1.6kar,v,98:super:papa

u mna bol problem v homokinetickom klbe.bol uz chyteny.vibracie boli len ak som pridaval pri rychlosti 90-100 a ak som ubral tak to nerobilo pri tej rychlosti.proste len ked bol v tahu.bol to homokinetak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...