Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním část stahovačky spolujezdce!!!


Neon

Recommended Posts

Ahoj 406tkáři,

nemáte náhodou někdo doma plastový dílek, co drží okno - u spolujezdce -> ikdyž myslím, že řidič i spolujezdec by měl být stejný.

Třeba někdo, kdo předělával manuál ovládání oken za elektriku?? Nebo to někomu prostě zbylo z nějaké bouračky... já potřebuji jen ten díl v kroužku a v Peugeotu mi chtějí prodat (pochopitelně) jenom celou stahovačku! Tak před tím, než zkusím vrakáč, tak zkouším mojí milovanou Peugeot diskuzi ... ;)

[upravil dne 31/7/2007 Neon]

post-0-14109596098492_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim praskáním bych to neviděl zase tak černě... Určitě praskají, ale ne samovolně, ale spíše lidským faktorem (chybou), jako se to stalo mně, resp. kámošovi, když jsme nasazovali sklo zpět do dveří při lepení fólií ... šel na to moc zbrkle :nevim:nevim Okno v tom drží, ale dost mizerně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Neon

UP´n DOWN :D:papa:roll

Sevas NEON,

ak by ti nevadilo ze to bude zo SK tak si myslim, ze Machyl to bude mat doma.

skus +421 0908 074 888.

Minule tam nieco podbne riesil doma na dvore. A ak to pasuje na lavu aj pravu stranu tak potom mas vyhrate.

cauko.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: frenk

no v době,kdy jsem skládal moji 406,tak za stahovačku chtěli na vraku 1500peněz,koupil jsem z vadným motorkem za 500 a přehodil,ovšem ta drbačka nestojí za to

No, tak v dnešní době si za ní na vrakáči říkají 2000,- a za manuální 500,-, což mi samo stačí, víc bych stejně nedal, to si raději něco vyrobím a stejně to stahování funguje, ale ne úplně hladce ... jenom doufám, že to nebude tak moc velký porod to vyměnit, jak píšeš ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mifa: díky za TIP ... ale vypadá to, že na 99% to vyjde přes AJVENa ... sice ze Slovače, ale např. Tomyka může být poslíček, anebo i pošta může posloužit u takto malého dílku ...

Ale ještě jednou díky za kontakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Berkoff

betusite co to stoji jen ten plastovej dilek? na vrakaci chtej 1000 za celou stahovacku - starsi funkcni ...

Plast samotnej novej nesezenes, jelikoz se prodava stahovacka v celku. Muzes jeste koupit mechanickou, ktera by mela byt teoreticky levnejsi a z ni ten plat vzit. Ale po mych zkusenostech bych koupil tu komplet funkcni el.stahovacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...