Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startér točí, ale nic se neděje!


Georginho_cz406

Recommended Posts

Tak jsem dnes zůstal viset u OMW. Normálně jsem zaparkoval. Šel si koupit zmrzku a už neodjel. Startér točí jako blázen, ale nenastartuje to.

Nejdřím vyřeším teda odtah a pak mně napadlo zkontrolovat čerpadlo paliva. To bych mohl teoreticky, když nechám otevřený ventilek nad vstřik. rampou, tak by tam při startování měl jít benzín ne?

Nebo by to mohl být imoblizer že?

Nemáte někdo zkušenosti?:(

Tak se o něj starám, leštím, leštím, vysávám, leštím a pak tohle:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to přece jen čerpadlo! Nejede motorek a šlehají z něj plamínky:-)

Jsem docela rád, že se to stalo a nebouchl jsem. Mají to poměrně zajímavě udělané.

Kontakty motorku v čerpadle přímo ponořené v benzínu resp. v benzínové páře:o STRACH...

Teď jen, kde seženu nové :-(

V Peugeotu to je na tři týdny a déle:o

Za 14 dní mám dovolenou v Chrovatsku:nevim

Mám čerpadlo VDO 228.222./8/12...nemohl by někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nee, shodné není. Pokezdil jsem vypůjčeným autem hoodně, ale nikde nic. V Peugeotu mi řekli, že čerpadlo bude tak za tři týdny, ale že přesně nevědí, protože není ani v centrálním skladu. Což se mi nechtělo čekat. Tak jsem zkusil koncesionáře Peugeot v Trutnově. Je to firma, která prodává Peueoty a Škodovky, a servis a náhr. díly mají na Škodu. Tak jsem to zkusil a čerpadlo jsem měl druhý den a ještě se slevou 10%, protože jsem si pro něj musel 16 km dojet:D.

Včera jsem shodou okolností objednával přepadovou, odfukovou hadici oleje z víka motoru do sání vzduchu. V Peugeotu v Choustníkově hradišti to samé. Zase něvěděli kdy může přijít. Se slovy "jeden pán tu má objednáno od září 2006". Tak jsem sjel do Trutnova a dnes už mám hadici, a zase se slevou:D Trošku mě to zaskočilo.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Georginho_cz406

Nee, shodné není. Pokezdil jsem vypůjčeným autem hoodně, ale nikde nic. V Peugeotu mi řekli, že čerpadlo bude tak za tři týdny, ale že přesně nevědí, protože není ani v centrálním skladu. Což se mi nechtělo čekat. Tak jsem zkusil koncesionáře Peugeot v Trutnově. Je to firma, která prodává Peueoty a Škodovky, a servis a náhr. díly mají na Škodu. Tak jsem to zkusil a čerpadlo jsem měl druhý den a ještě se slevou 10%, protože jsem si pro něj musel 16 km dojet:D.

Včera jsem shodou okolností objednával přepadovou, odfukovou hadici oleje z víka motoru do sání vzduchu. V Peugeotu v Choustníkově hradišti to samé. Zase něvěděli kdy může přijít. Se slovy "jeden pán tu má objednáno od září 2006". Tak jsem sjel do Trutnova a dnes už mám hadici, a zase se slevou:D Trošku mě to zaskočilo.:aut

Co to je proboha za servis,by mě šlak trefil.Nic nemaji a kdy to budou mit tak to zase nevědi.:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i dobudoucna plánuji jezdir radši do Trutnova, než do Choustníkova Hradiště...

V Choustnikáči jsem objednával polepy sloupků dveří. Trvalo to týden a musel jsem tam odvést 40 Kč zálohu předem, protože se prý už 406ky nevyrábějí, tak aby měli jistotu, že si pro to přijedu.

Na druhou stranu musím říci, že mi to zrovna nezalichotilo.

Servisuji tam občas auto, otec tam dává také.....a stále mi po cca. 5 letech nevěří.

Nezbývá než jít o dům dál;)

Perlička: již po třetí si mne zadávají do registrace zákazníků, pokaždé se jim nějak vytratím z databáze :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...