Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dodatečný šíbr 406


Guest RiderVFR

Recommended Posts

s dodatečně dodělávanými šíbry jsou dříve či později problémy, a to především se zatékáním vody do interiéru vozidla. Je to zcela jiná koncepce než originální šíbr, kde jsou v podstatě dvě střechy, mezi které se šíbr zasouvá a odvod dešťové vody je řešen kanálky ve sloupcích. Kdežto u neoriginálních šíbrů se musíš spolehnout na těsnění. Šíbr, když pracuje jak má, je fajn, ale není nad klimatizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest RiderVFR
Původně zaslal: Keml

Já mám dodělávanej el. šíbr co vyjíždí ven nad střechu. Je tam 7 let a bez problémů,nezatýká.

A co to je zač? Jaká značka a typ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixi

někde jsem viděl že i dodělávaný šíbr má odtokové hadičky jako je u orginálu,pak není co řešit pokud tam něco kápne

to by musel mít dvojitou střechu a tu u dodělávaného šíbru nemá, jinak by šíbr nevysouval ven, ale mezi střechy. Takže nějaké hadičky jsou mu v tomto případě nanic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na šíbru u 406 není dvojitá střecha zasouvá se mezi střechu a tapicirunk.jsou tam kolejničky jinak šíbr drží na šroubkách zespodu ke střeše zde obr

[upravil dne 2/8/07 dixi]

post-0-14109596105841_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixi

na šíbru u 406 není dvojitá střecha zasouvá se mezi střechu a tapicirunk.jsou tam kolejničky jinak šíbr drží na šroubkách zespodu ke střeše zde obr

[upravil dne 2/8/07 dixi]

tu dvojitou střechu jsem myslel obrazně. Ten tapecírung musí být ale řešen jinak než u auta bez šíbru, neboť voda, která proteče šíbrem se musí někde zachytit a poté se odvádí hadičkami ve sloupcích ven. A to u neoriginálního šíbru není!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak je to dělané já měl vyklápěcí kde pod ním je krytka kde se zychtí drobet vody kdyby protekla.Jak je to u šíbr jiného než 406 nevím přesně ale nějaký rám po kterým okno popojíždí je tam ,přesnější info jedině u prodejce střešních oken stojí okolo 6000 co jsem koukal.

Pokud bych já chtěl okno stačí vyklápěcí a u bejvalýho auta jsem jej měl i vyndávací že jsem jej dal do kufru a mohl jezdit bez okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest RiderVFR

Šlo mi spíš o to,jestli má někdo vlastní zkušenost s nějakou značkou nebo firmou. Předělávat celou střechu to fakt nééé.

A copak je v dnešní době takový problém něco kvalitně utěsnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...