Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pastelka


Guest RiderVFR

Recommended Posts

Nevíte někdo,kde by se dala sehnat tužka na opravu laku?

Kód barvy jsem našel je to : China Blue : kód Peugeot M0GE , TOUCH-UP PENCIL 986298.

Je to pár šrábanců na nárazníku, tak by to s tím možná šlo spravit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RiderVFR

Nevíte někdo,kde by se dala sehnat tužka na opravu laku?

Kód barvy jsem našel je to : China Blue : kód Peugeot M0GE , TOUCH-UP PENCIL 986298.

Je to pár šrábanců na nárazníku, tak by to s tím možná šlo spravit .

No v každý prodejně kde míchají barvy ti namíchají maličkou lahvinku se štětečkem, cca 90kč, je to Akrylátová barva, tak¨že vydrží. Ta tužka o které asi mluvíš nevydrží ani myčku

Jo a někde tu bylo k tomu cely téma

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: RiderVFR

Nevíte někdo,kde by se dala sehnat tužka na opravu laku?

Kód barvy jsem našel je to : China Blue : kód Peugeot M0GE , TOUCH-UP PENCIL 986298.

Je to pár šrábanců na nárazníku, tak by to s tím možná šlo spravit .

No v každý prodejně kde míchají barvy ti namíchají maličkou lahvinku se štětečkem, cca 90kč, je to Akrylátová barva, tak¨že vydrží. Ta tužka o které asi mluvíš nevydrží ani myčku

Jo a někde tu bylo k tomu cely téma

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

Dík,zeptám se a kašlu na tužku :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě pokud je to metla tak si k tomu kup ještě stejnou lahvičku s čirým lakem na metalízu, musí se přelakovat aby měla stejnej odstín. A taky je dobrý to nechat namíchat podle barvy na autě, podle kodu to nikdy stejný nebude, barva časem mění odstín

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jo ještě pokud je to metla tak si k tomu kup ještě stejnou lahvičku s čirým lakem na metalízu, musí se přelakovat aby měla stejnej odstín. A taky je dobrý to nechat namíchat podle barvy na autě, podle kodu to nikdy stejný nebude, barva časem mění odstín

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

Jasně, ale kvůli malému škrábanci se s tím nebudu tak hrát. To bych musel za chvíli přelakovat celý auto, kvůli některým hovádkům na parkovišti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RiderVFR

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jo ještě pokud je to metla tak si k tomu kup ještě stejnou lahvičku s čirým lakem na metalízu, musí se přelakovat aby měla stejnej odstín. A taky je dobrý to nechat namíchat podle barvy na autě, podle kodu to nikdy stejný nebude, barva časem mění odstín

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

Jasně, ale kvůli malému škrábanci se s tím nebudu tak hrát. To bych musel za chvíli přelakovat celý auto, kvůli některým hovádkům na parkovišti ...

No ono je to tak jak říkáš, kvuli některym parkujicim borcum a kvuli kamínkům to docela využiješ, já vždycky po mytí auta objevím těch všelijakej ďubek mraky. Když mám na to náladu tak to zaťupám tím štětečkem a je to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...