Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Systém Peugeot 2. (bez zbytečností)


Marcel505

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: vix

IPS je jasný .. stačí zagooglovat :

IPS - Institut politologických studií

resp.

International Plastic Systems (jo, to by sedělo, na ty dnešní plastový pixly)

resp.

Lýkožrout smrkový - Ips typographus

Spokojenej ? :)

SRS - je zkratka "self repairing system" a je jí vybaven každý Peugeot. S airbagama nemá vůbec nic společnýho, z airbagů se musejí vyndat žárovky.

:super:D:D:D

Mám pocit že vyndavání žárovek je u Pažouta velice často používaná a nejúčinnější oprava:D:D:D:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

Všichni už vědí co se to děje u Dundeeho, tak poznatek druhý:

Já a Dundee jsme koukali, jak automobilka Peugeot odlehčila Peugeotu 305 1,5l SR.

Prostě auto nemá přepad. Žádný benzín se již od motoru nevrací do nádrže.

Aspon je vidět, že to jde.

Byla to asi zbytečnost...

[upravil dne 30/7/2007 Marcel505]

Předpokládám že 305 měla karburátor, pak tento system je použit snad u všech karburatorových motorů, nikdy jsem u karburatoru neviděl vracečku.

Co třeba Favorit?

Favorit ma "vracečku"...

Víš, nechci ti brát iluze, ale to nebyla otázka, zda tu vracečku má... ale příklad auta, které ji zrovna má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....................................

Předpokládám že 305 měla karburátor, pak tento system je použit snad u všech karburatorových motorů, nikdy jsem u karburatoru neviděl vracečku.

Co třeba Favorit?

Favorit ma "vracečku"...

Víš, nechci ti brát iluze, ale to nebyla otázka, zda tu vracečku má... ale příklad auta, které ji zrovna má.Třeba Peco neví že Oddie ví;)

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jen tak k tématu - dneska jsem si trochu povztekal nad Peugeot systémem, když jsem na 1,9TD měnil dvě žhavky, mrchy chcíply během čtvrt roku, a startovalo to ještě hůř než obvykle. Jedna byla v pohodě na dlouhej nástavec, ale druhá mrcha za čerpadlem, klasická gynekologie. A dal jsem tam z regálu staré vytahané z vraků, páč jiné nebyly po ruce, takže do půl roku mě to čeká zas, to už tam dám celou sadu nových :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Jo a jen tak k tématu - dneska jsem si trochu povztekal nad Peugeot systémem, když jsem na 1,9TD měnil dvě žhavky, mrchy chcíply během čtvrt roku, a startovalo to ještě hůř než obvykle. Jedna byla v pohodě na dlouhej nástavec, ale druhá mrcha za čerpadlem, klasická gynekologie. A dal jsem tam z regálu staré vytahané z vraků, páč jiné nebyly po ruce, takže do půl roku mě to čeká zas, to už tam dám celou sadu nových :)

Tak ke svíčkám a těmto součástkám jsme se ještě nedostali a ani se na ně nechystáme, ale určitě by to bylo bez takovýchto problémů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

Všichni už vědí co se to děje u Dundeeho, tak poznatek druhý:

Já a Dundee jsme koukali, jak automobilka Peugeot odlehčila Peugeotu 305 1,5l SR.

Prostě auto nemá přepad. Žádný benzín se již od motoru nevrací do nádrže.

Aspon je vidět, že to jde.

Byla to asi zbytečnost...

[upravil dne 30/7/2007 Marcel505]

Předpokládám že 305 měla karburátor, pak tento system je použit snad u všech karburatorových motorů, nikdy jsem u karburatoru neviděl vracečku.

Co třeba Favorit?

Favorit ma "vracečku"...

Víš, nechci ti brát iluze, ale to nebyla otázka, zda tu vracečku má... ale příklad auta, které ji zrovna má.

Ale bola tu aj rec o favoritoch a nakolko mam favorita dovolil som si potvrdit to ze ma! Moze byt???:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...