Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406- počítač


DEVIL

Recommended Posts

Od pátku jsem hrdým majitelem vysněného auta Peugeot 406 2.0 HDi 80kW r.v.2000...ALE

nelze na panelu zobrazit dojezd,průměrnou spotřebu a současnou spotřebu při jízdě. Na fóru jsem se dočetl,že to SNAD někde dokáží udělat,že je to jen otázka "oživení" v BSI ..Prosím nevíte kde se to dělá případně kolik si mám připravit v tvrdých českých kačkách?..Děkuji :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DEVIL

Od pátku jsem hrdým majitelem vysněného auta Peugeot 406 2.0 HDi 80kW r.v.2000...ALE

nelze na panelu zobrazit dojezd,průměrnou spotřebu a současnou spotřebu při jízdě. Na fóru jsem se dočetl,že to SNAD někde dokáží udělat,že je to jen otázka "oživení" v BSI ..Prosím nevíte kde se to dělá případně kolik si mám připravit v tvrdých českých kačkách?..Děkuji :roll

záleží taky jaký máš displej, musíš mít buď typ B (PC) nebo C (PC+navigace). Já mám typ A (viz foto) a ten pro PC nelze použít. O koupi typu B neuvažuji, neboť nový stojí cca 7000,- Kč.

post-0-14109596052473_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: DEVIL

Od pátku jsem hrdým majitelem vysněného auta Peugeot 406 2.0 HDi 80kW r.v.2000...ALE

nelze na panelu zobrazit dojezd,průměrnou spotřebu a současnou spotřebu při jízdě. Na fóru jsem se dočetl,že to SNAD někde dokáží udělat,že je to jen otázka "oživení" v BSI ..Prosím nevíte kde se to dělá případně kolik si mám připravit v tvrdých českých kačkách?..Děkuji :roll

záleží taky jaký máš displej, musíš mít buď typ B (PC) nebo C (PC+navigace). Já mám typ A (viz foto) a ten pro PC nelze použít. O koupi typu B neuvažuji, neboť nový stojí cca 7000,- Kč.

Mám typ B a dohodl jsem se dnes s jedním machrem odtud s fóra,který mi to prý zprovozní ve čtvrtek budu chytřejší .-) a určitě dám vědět i s případným fotem:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

ještě dotaz, máš funkční měření venkovní teploty?

Ano měření venkovní teploty je funkční včetně zobrazení radia a CD přehrávače - dodal bych i foto,ale zatím koumám JAK ho sem dostat protože mi nějak nefachčí registrace a to auto co jsem měl "téměř měsíc" jsem rychle vrátil protože z evidenčky jsem vyletěl velkým obloukem pro "jiný typ motoru" než byl zapsán v TP - inu klasický autobazar i když smlouva byla napsána na motor co tam "měl" být :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...