Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uživatelská příručka 407 SW


Zipík

Recommended Posts

Původně zaslal: drsnej márvin

petern1

Zatím nic. Teď po neděli to zkusí žena pořešit přes kamarádku přímo v Peugeotu, tak uvidím, protože bych raděj manuál -knížku.

Ten inzerát má pár ale. 100 stojí CD, kolik stojí zaslání nevím (navíc je to kup zajíce v pytli), 30 stojí jen abych se mohl spojit s tím,co to nabízí a pak se to taky musí \"někde vytisknou\" a bude to nejmíň jednou tak velký jak origoš. Takže uvidím jak žena dopadne :myslim.

V sobotu jsem byl v Peugetu a o tu knížku v češtině jsem si požádal - zdarma a bez problému :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš to nasdílet třebas přes www.edisk.cz

Pokud obsah na CD je menší jak 100MB hoď ho do zipu a rovnou sdílej, pokud je větší musíš ho rozdělit (třebas přes TotalCommander) a pak jednotlivé soubory postupně uploadovat... Kdyby jsi si nevěděl rady, dej vědět... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nanux

Můžeš to nasdílet třebas přes www.edisk.cz

Pokud obsah na CD je menší jak 100MB hoď ho do zipu a rovnou sdílej, pokud je větší musíš ho rozdělit (třebas přes TotalCommander) a pak jednotlivé soubory postupně uploadovat... Kdyby jsi si nevěděl rady, dej vědět... :papa

Ja to robim WinRarom. Postup je podobny ako opisoval nanux. Tento je ak mas nainstalovany WinRAR.

1. Otvor si CD, oznac vsetky subory, klikni pravym tlacidlom mysi a vyber moznost \"Pridat do archivu\"

2. Vyhodi ti to okno WinRaru, mas tam rozbalovacie menu \"Rozdelit archiv v bajtoch\" tam vyber \"98 078 k - ZIP 100\" a klikni na OK

3. Nasledne sa ti vytvori archiv a ten zdielaj napr. na edisk.cz

Ked nieje nieco jasne rad poradim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: drsnej márvin

Dave - to je ta stejná zestručnělá - velice, jak na ofiko stránkách peugeot.cz

Aspoň jsou tam navíc doplňky, bohužel bez cen, takže :nevim

Jinak jak tu příručku prohlížím tak toho tam mají rozpsenýho dost a dost. Tak nevím jak hodně podrobnou sháníš? :myslim

Ceny zjistíš jednoduše. Napíšeš ref.kód dílu do košíku a vypadne Ti cena. :papa

[upravil dne 28/4/08 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tak zatím špatná zpráva. Žena zatím kamarádku nekontaktovala, nemůže jí sehnat, asi se zase flákají někde mimo ČR na dovolené. Tak se jen tak byla zeptat v Peugeotu sama za sebe a tam jí řekli, že tištěná příručka není problém a stojí jen 1.000 kaček :o. No nekupte to :potlesk

Tak jsem si prozatím vytiskl to co je k mání na netu, porovnám to se svojí francouzskou a uvidím co bude dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluva Davemu-K - na adrese http://public.servicebox.peugeot.com/ je fakt ta příručka kompletní. Já jsem si vytiskl jen to podstatné pro sebe a když sem to porovnal před chvílí s originálem co mám ve franštině, tak je tam opravdu všechno.

Sice to není žádná krása, ale než dávat zlodějských tisíc peněz tak raděj tak. Navíc, jde jen o to si tu příručku projít a pak už je stejně k ničemu - skoro. Navíc se tam na těch stránkách dá najít plno dalších potřebných věcí, prot ty co si udělají servisku doma - servisní intervaly, kdy a co měnit atd. Na českém www.peugeot.cz je proti tomu kulový a ještě jim musíš sdělit hafo osobních údajů :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mam tip ako ziskat original tlacenu uzivatelsku prirucku na 407 (alebo na 206, 206CC, 307, 307SW, 307CC, 607, 807, Boxer -05, Partner, Expert.) v slovenskom jazyku za 150 Sk. Napiste SS a ja vam dam kontakt na jedneho chlapika co posiela prirucky na dobierku. Nepisal by som to, keby som si sam nenechal poslat. Nie je to ziaden odrb. Mne prisla v poriadku, konecne nemusim lustit taliancinu. Je pravda ze ju mozete najst aj na serviceboxe, ale tlacenu mat v aute je asi lepsie. :papa

[upravil dne 8/6/08 petertn1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...