Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

propichnute pneu jehlou


Blackrider

Recommended Posts

Zdravim nakej dobrak mi propichnul dve pneumatiky:( kdyz jsem kola dofouknul a odmontoval z auta abych zistil unik tak to dela malinke bublinky :grr a na pohled je videt jako vpich od jehli ,chci se vas prave zeptat jestli jde nak takovy to maly unik zadelat bez sundani pneu z disku ,jestli je naky sprej nebo neco cim se ta mala dirka ucpe ,pokud mi reknete ze ne tak co nejdriv pojedu do pneu servisu ,az toho dobraka co se takhle bavi tak mu asi upravim usmev :cool: za kazdou radu jsem moc vdecnej :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, čípek nebo hříbek...:aut

Tak mi to jednou -rychle-rychle opravili, pak jsem v Německu prudce zabrzdil a vzduch utekl, jak se ten šlahounek (nebo jak to nazvat) - povytáhl.

Pak mi v servisu řekli, že ta oprava zvenku se má používat jen nouzově na dojetí, a pak se to má řádně zalepit, tedy vyčistit a nanést lepidlo i zevnitř. (a vyvážit)

[upravil dne 30.7.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v pneuservisu , to udelaj a ani nebudes vedet ze uz to mas je to otazka 5min max :super a do 50Kc se mozna i vejdes.

Jinak me to delali teda pri nandavani pneu, mel sem ji nako pichlou :D a jezdim stim uz 2 rok a ne pomalu gumy dostavaj taky zabrat a sem spokojenej, jen by nemuseli za ty prachy hucet :grr:D

[upravil dne 30.7.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Hele v pneuservisu , to udelaj a ani nebudes vedet ze uz to mas je to otazka 5min max :super a do 50Kc se mozna i vejdes.

Ve kterym servisu jsou tak levný?? Hříbek se dává zevnitř, a do boku pláště ani nic jinýho nejde, ta šňůra se dá pouřít jen na běhoun plaště. Takže počitej sundani gumy, zalepení hříbku cca 80kč malej, potom nandaní gumy a vyvažení, asi tak 200kč celkem.;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Jo tak, se omlouvam asi sem si to spatne precetl, ja to mel pichnuty na stope ne z boku :super takze z boku je opravdu nutne sundat pneu.

[upravil dne 30.7.07 Jogin]

No koukam že omlouvat se mám já, ne ty:mad: Přehlidnul jsem Blackriderovu odpověď že to má na běhounu, četl jsem Bumlovu že je to z boku a to mě mystifikovalo. Tak pardon :mad::mad::mad:

Ale ta cena je stejná protože stejně ten hřibek mu tam dat musí, ta šňura je fakt jen rychlovka.

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Jogin

Jo tak, se omlouvam asi sem si to spatne precetl, ja to mel pichnuty na stope ne z boku :super takze z boku je opravdu nutne sundat pneu.

[upravil dne 30.7.07 Jogin]

No koukam že omlouvat se mám já, ne ty:mad: Přehlidnul jsem Blackriderovu odpověď že to má na běhounu, četl jsem Bumlovu že je to z boku a to mě mystifikovalo. Tak pardon :mad::mad::mad:

Ale ta cena je stejná protože stejně ten hřibek mu tam dat musí, ta šňura je fakt jen rychlovka.

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

:D:D:aut

JJ, nevadi , sme se zmatli navzajem :D hlavne ze uz je jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tátovi vždycky píchlou pneumatiku opravili bez problémů a bez keců.. Dokonce když měl větší díru tak mu to zalepili a vrazili mu tam i duši a vydrželo to až do úplnýho sjetí pneumatiky..

Osobně nevim já sem ještě nepích, ale táta je v pneuservisu každou chvíli protože on a obrubník to je věčná kapitola..:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...