Sign in to follow this  
Followers 0
Blackrider

propichnute pneu jehlou

17 posts in this topic

Zdravim nakej dobrak mi propichnul dve pneumatiky:( kdyz jsem kola dofouknul a odmontoval z auta abych zistil unik tak to dela malinke bublinky :grr a na pohled je videt jako vpich od jehli ,chci se vas prave zeptat jestli jde nak takovy to maly unik zadelat bez sundani pneu z disku ,jestli je naky sprej nebo neco cim se ta mala dirka ucpe ,pokud mi reknete ze ne tak co nejdriv pojedu do pneu servisu ,az toho dobraka co se takhle bavi tak mu asi upravim usmev :cool: za kazdou radu jsem moc vdecnej :papa

Navštív pneuservis,oni ti poradia.Ide to aj bez demontáže.Ak by si chcel kúpiť tú lepiacu,sadu dal by si viacej ako zaplatíš v servise.

Pokud je to malá dírka, každý pneuservis si s ní bez demontáže gumy z disku poradí - je to oprava za pár šušňů

a zakladni info mas to z boku, nebo na behounu?Predpokladam, ze zboku sidlem ci necim podobnym. Ono ten bok bez sundani poradne nejde a pneuservisum se do toho moc nechce, coz se jim ani nedivim, pak se ti to nekde roztrhne a muzou mit problem.

pak je to v poho zajed do pneuservisu a oni ti tam daj takovej cipek bez sundani gumy a cena je vetsinou mezi 150 az 200 kc

Původně zaslal: buml

pak je to v poho zajed do pneuservisu a oni ti tam daj takovej cipek bez sundani gumy a cena je vetsinou mezi 150 az 200 kc

Čípek :D:D:D Spíš bych to podle tvaru nazval hříbek... Čípek se strká jinam :D

Jo, jo, čípek nebo hříbek...:aut

Tak mi to jednou -rychle-rychle opravili, pak jsem v Německu prudce zabrzdil a vzduch utekl, jak se ten šlahounek (nebo jak to nazvat) - povytáhl.

Pak mi v servisu řekli, že ta oprava zvenku se má používat jen nouzově na dojetí, a pak se to má řádně zalepit, tedy vyčistit a nanést lepidlo i zevnitř. (a vyvážit)

[upravil dne 30.7.2007 P607Olda]

Hele v pneuservisu , to udelaj a ani nebudes vedet ze uz to mas je to otazka 5min max :super a do 50Kc se mozna i vejdes.

Jinak me to delali teda pri nandavani pneu, mel sem ji nako pichlou :D a jezdim stim uz 2 rok a ne pomalu gumy dostavaj taky zabrat a sem spokojenej, jen by nemuseli za ty prachy hucet :grr:D

[upravil dne 30.7.07 Jogin]

Původně zaslal: Jogin

Hele v pneuservisu , to udelaj a ani nebudes vedet ze uz to mas je to otazka 5min max :super a do 50Kc se mozna i vejdes.

Ve kterym servisu jsou tak levný?? Hříbek se dává zevnitř, a do boku pláště ani nic jinýho nejde, ta šňůra se dá pouřít jen na běhoun plaště. Takže počitej sundani gumy, zalepení hříbku cca 80kč malej, potom nandaní gumy a vyvažení, asi tak 200kč celkem.;)

Jo tak, se omlouvam asi sem si to spatne precetl, ja to mel pichnuty na stope ne z boku :super takze z boku je opravdu nutne sundat pneu.

Jo tak, se omlouvam asi sem si to spatne precetl, ja to mel pichnuty na stope ne z boku :super takze z boku je opravdu nutne sundat pneu.

No koukam že omlouvat se mám já, ne ty:mad: Přehlidnul jsem Blackriderovu odpověď že to má na běhounu, četl jsem Bumlovu že je to z boku a to mě mystifikovalo. Tak pardon :mad::mad::mad:

Ale ta cena je stejná protože stejně ten hřibek mu tam dat musí, ta šňura je fakt jen rychlovka.

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

snura, kterou ja nazyvam cipkem, je opravdu ofigo jen jako nouzova oprava, ktera v ceskych luzich a hajich funguje az do ojeti pneu pomalu na draty:D mel by se tam pak dat henten ony hribek, ale jak rikam 90% lidi na cipku sjede celou gumu.

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No koukam že omlouvat se mám já, ne ty:mad: Přehlidnul jsem Blackriderovu odpověď že to má na běhounu, četl jsem Bumlovu že je to z boku a to mě mystifikovalo. Tak pardon :mad::mad::mad:

Ale ta cena je stejná protože stejně ten hřibek mu tam dat musí, ta šňura je fakt jen rychlovka.

[upravil dne 30/7/07 Radek Hurvajz]

:D:D:aut

JJ, nevadi , sme se zmatli navzajem :D hlavne ze uz je jasno

tátovi vždycky píchlou pneumatiku opravili bez problémů a bez keců.. Dokonce když měl větší díru tak mu to zalepili a vrazili mu tam i duši a vydrželo to až do úplnýho sjetí pneumatiky..

Osobně nevim já sem ještě nepích, ale táta je v pneuservisu každou chvíli protože on a obrubník to je věčná kapitola..:roker

Propíchle šídlem? Pche, to u nás na venkově máme pokročilejší sabotéry - já přišel ke své 405ce a leva strana na ráfcích - gumy zboku provrtané asi aku vrtačkou!!! :grr 3lo krásně vidět jak ten vrták jezdil po gumě.. Zalepit to nešlo.. Takže duše..