Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Raduju se z "klidné" neděle


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

:D hlavne jestli auto mas v bezpeci..;)

Obě jsou před barákem, teď poslední místa k parkování zabírají různá Ska, Hčka, Učka a podobná exotika, takže až se vrátí trvale bydlící z weekendu, zase budou kroužit a kroužit a naproti fotbaláku se bude smát poloprázdný hlídaný parkoviště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ti vlajkonoši jsou opravdu magoři ( někteří ). Kdysi jsem jezdil na intr do Uničova přes Olomouc v době, kdy v neděli sem tam hrál Baník s Olomoucem a zrovna se vraceli domů. Řádně nalití samozřejmě a tak jsem párkrát utíkal ( sprintem ) do vlaku před těma bezmozkama.:) Mimo jiné prostějovští pitomci jsou ti schopní poplivat a pomlátit auto, za to, že máš olomouckou značku, teď když mám Ačko, tak raděj ani kolem stadionu nejezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak mi zase pod okny chodí řvoucí stádo fotbalopvých "fandů", počítám, že tu zase budou opruzovat minimálně do půlnoci

Ó jak já SPARTU a čutálisty vůbec miluju

No to jsem konečně rád, že na ně někdo poukázal.

Já prostě nikdy nevím, vo co jako de?!

Nějaká banda se rozčiluje nad bandou v propocených tričkách, který bud' to kopou do nějaké koule a nebo si na tu kouli někdy vezmou brusle a nějakej klacek.

Vo co jim teda jako de? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Medvěd

Tak mi zase pod okny chodí řvoucí stádo fotbalopvých "fandů", počítám, že tu zase budou opruzovat minimálně do půlnoci

Ó jak já SPARTU a čutálisty vůbec miluju

No to jsem konečně rád, že na ně někdo poukázal.

Já prostě nikdy nevím, vo co jako de?!

Nějaká banda se rozčiluje nad bandou v propocených tričkách, který bud' to kopou do nějaké koule a nebo si na tu kouli někdy vezmou brusle a nějakej klacek.

Vo co jim teda jako de? :)

To je super popis, líp bych to neřekl.:D:D:D Naprostej souhlas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...