Sign in to follow this  
Followers 0
Medvěd

Raduju se z "klidné" neděle

17 posts in this topic

Tak mi zase pod okny chodí řvoucí stádo fotbalopvých "fandů", počítám, že tu zase budou opruzovat minimálně do půlnoci

Ó jak já SPARTU a čutálisty vůbec miluju

Na hokejovou mi nesahej !!!... "Naše krev je sparta!" ale s fotbalistama si dělej co chceš - klidně jim lej něco horkýho na hlavu ... chápu, že to musí bejt vopruz a asi i pro Pavlíka, co?

Původně zaslal: Béďa

:D hlavne jestli auto mas v bezpeci..;)

Obě jsou před barákem, teď poslední místa k parkování zabírají různá Ska, Hčka, Učka a podobná exotika, takže až se vrátí trvale bydlící z weekendu, zase budou kroužit a kroužit a naproti fotbaláku se bude smát poloprázdný hlídaný parkoviště

byla jsem na letny bruslit(no bruslit, jako uz asi poseste behem posledniho mesice se stihlo rozprset behem prvnich peti minut)a docela sem se te vesele sbirky fanousku lekla......

Medvěde, chápu a nezávidím, já totiž bydlel Na Výšinách 20, jestli ti to něco říká ... (pro ostatní - druhý barák od stadionu). :super

jj, ti vlajkonoši jsou opravdu magoři ( někteří ). Kdysi jsem jezdil na intr do Uničova přes Olomouc v době, kdy v neděli sem tam hrál Baník s Olomoucem a zrovna se vraceli domů. Řádně nalití samozřejmě a tak jsem párkrát utíkal ( sprintem ) do vlaku před těma bezmozkama.:) Mimo jiné prostějovští pitomci jsou ti schopní poplivat a pomlátit auto, za to, že máš olomouckou značku, teď když mám Ačko, tak raděj ani kolem stadionu nejezdím.

Původně zaslal: Medvěd

Tak mi zase pod okny chodí řvoucí stádo fotbalopvých "fandů", počítám, že tu zase budou opruzovat minimálně do půlnoci

No to jsem konečně rád, že na ně někdo poukázal.

Já prostě nikdy nevím, vo co jako de?!

Nějaká banda se rozčiluje nad bandou v propocených tričkách, který bud' to kopou do nějaké koule a nebo si na tu kouli někdy vezmou brusle a nějakej klacek.

Vo co jim teda jako de? :)

Je to banda simulantů s nagelovanejma hlavama - myslím fotbalisty. No a fanoušci, který jsou na tuhle komedii koukat a demolujou co se dá, to je snad ještě horší pakáž

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Medvěd

No to jsem konečně rád, že na ně někdo poukázal.

Já prostě nikdy nevím, vo co jako de?!

Nějaká banda se rozčiluje nad bandou v propocených tričkách, který bud' to kopou do nějaké koule a nebo si na tu kouli někdy vezmou brusle a nějakej klacek.

Vo co jim teda jako de? :)

To je super popis, líp bych to neřekl.:D:D:D Naprostej souhlas

jen pockej, az postavi ten slavnej narodni fotbalovej stadion, to bude teprve necicko... jako by to nemohli stavet jako v normalnich zemich na periferii, kam se da trebas i dojet a zaparkovat, misto v centru....

Medved: tak jak si to prezil??.. doufam ze ve zdravi??..:)

Vvitty: hledas logiku v CR?? tak to ti drzim palce :D

ne vsichni fanousci jsou zatracenihodni :) my treba vzorne chodime na osmou hanspaulskou ligu a jeste jsme nikdy nic nerozflakaly :D

nebo ctvrta hokejova liga :)

na fandeni zcela idealni :)

Původně zaslal: aka

na fandeni zcela idealni :)

Jak kde, u nas na vesnicich se podplaci i ten ctvrtoligovy fotbal ... ovsem tak, ze je to velice okate :myslim:myslim:myslim

Chudaci kuciii :nevim

no, mozna ze ctrvta liga fotbal se tu taky podplaci, kdo vi, u osme sem si moc nevsimla :D:D:D

Původně zaslal: aka

no, mozna ze ctrvta liga fotbal se tu taky podplaci, kdo vi, u osme sem si moc nevsimla :D:D:D

:super