Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plavák v nádrži a kontrolka+tlak v penumatikách


jaslov

Recommended Posts

Mám peugeot 206 a chcel by som sa spýtať,či sa dá spoľahnúť na plavák v nádrži,že spína vždy pri tej istej výške hladiny paliva.Jedná sa mi totiž o to,že pri predošlých autách (Leganza,favorit) aj pri prvom rozsvietení signálky táto ešte nejaký čas sem tam pri náklonoch auta zhasla a pri peugeote akonáhle to zopne a zasvieti tak svieti neprerušovane,samozrejme až kým nenačerpám palivo.Potreboval by som trochu objasniť systém spínania plaváka v tomto aute.

A ešte by som poprosil o hodnoty tlaku v zadných a predných v pneumatikách

Ďakujem.

[upravil dne 29.7.2007 jaslov]

[upravil dne 29.7.2007 jaslov]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u každého auta to máš holt jinak. kámoš má 206 1,1 a rezerva mu taky svítila a vůbec neblikala. na rezervu sme nejvíc najeli asi 60 a pak už to občas cuklo tak sme dolily z kanistru. a mě u 205 to nejdřív tak 30km poblikává a pak tak dalších 70 km to plně svítí. chce to holt zkoumat:papa jo u 206 sem plovák neviděl ale musí to být taky nějak tak, až prostě klesne hladina tak to sepne. a aby to neblikalo tak mě tak leda napadá velikej kondenzátor, kterej tlumí to zapínání a vypínání ale to by muselo být v autě střídavý napětí ato neni takže nevim:D

[upravil dne 29.7.2007 vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...