Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zahadne virtualni dotankovani?


buml

Recommended Posts

tak sem dneska trochu nepochopil muj stroj na prachy. Byl sem dnes vyjimecne v praci, protoze sem musel odpo vyzvednout na hl. nadrazi dceru vracejici se z tabora a palivomer ukazoval dve carky od nuly a dokezd na BC 150km. Kdyz sme nasledne jeli domu, tak koukam jako blazen, rucicka byla dilek pod pulkou a BC hlasi dojezd 500km. A to i po asi ctyrech znovonastartovani. Tak nevim, bud sem se zblaznil z toho ze sem byl v sobotu v praci a nevim ze sem tankoval, a nebo si ze me ta mrcha dela uz zase srandu:grr, jak ma neustale ve zvyku.

Ma nekdo podobnou zkusenost?

Zejtra rano uvidime co ukaze a odpoledne budu tankovat, tak se pravda ukaze:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád - já takhle jednou přišel k Transporteru, chci nastartovat a hladové oko ne a ne zhasnout (a já přitom jistojistě věděl, že jsem odpoledne bral plnou).Tak jsem se na páry přesunul k nedaleké pumpě a až když jsem začal tankovat druhou plnou, tak jsem zjistil, že stojím v nějaké divné kaluži (to hovado mi zapomnělo vrátit vypoušťák).

Takže mě čekala ještě příjemnost se sháněním jiného vypoušťáku, naštěstí bylo poblíž VW vrakoviště, tak mě tahle akce přišla na cca 2500 Kč a cca 3h prostoj.

[upravil dne 28/7/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Na hlavní straně byla popsaná oprava chybně ukazujícího palivoměru (tušim že pro starší model, ale dalo by se tím asi řídit:myslim). Možná máš v budíkách studeňák, to je u Frantíků běžnej jev:nevim

to me taky napadlo, ja uz vsechno svaluju na pitomou besinu, ale tohle me fakt dostava, sem prestal resit kontrolku diagnostiky, at si svine sviti jak chce a ted tohle...... Hlavne je divny ze blbe ukazuje jak BC tak palivomer, ja uz premejslel i o sabotazi, ale jak sem psal rano uvidime co si na me zase pripravi hezkyho:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Dundee

Na hlavní straně byla popsaná oprava chybně ukazujícího palivoměru (tušim že pro starší model, ale dalo by se tím asi řídit:myslim). Možná máš v budíkách studeňák, to je u Frantíků běžnej jev:nevim

to me taky napadlo, ja uz vsechno svaluju na pitomou besinu, ale tohle me fakt dostava, sem prestal resit kontrolku diagnostiky, at si svine sviti jak chce a ted tohle...... Hlavne je divny ze blbe ukazuje jak BC tak palivomer, ja uz premejslel i o sabotazi, ale jak sem psal rano uvidime co si na me zase pripravi hezkyho:grr

bud kludny.az tych ele. chyb budes mat 10 tak az potom skus nerezignovat.jedno opravis a druhe sa po...

ale palivomeri to je klasika.on si niekde ostane najskor vysiet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

bud kludny.az tych ele. chyb budes mat 10 tak az potom skus nerezignovat.jedno opravis a druhe sa po...

ale palivomeri to je klasika.on si niekde ostane najskor vysiet

tak chyby uz ani nepocitam, protoze to co me stalo jejich odstraneni a nakonec zjisteni ze to tak vubec neni tak ..........:grr uz neverim nicemu co to auto povida a az se rosekne nekde na ceste tak mu snad uverim, ale 100 planejch poplachu umordovalo i vola:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: jozefsv

bud kludny.az tych ele. chyb budes mat 10 tak az potom skus nerezignovat.jedno opravis a druhe sa po...

ale palivomeri to je klasika.on si niekde ostane najskor vysiet

tak chyby uz ani nepocitam, protoze to co me stalo jejich odstraneni a nakonec zjisteni ze to tak vubec neni tak ..........:grr uz neverim nicemu co to auto povida a az se rosekne nekde na ceste tak mu snad uverim, ale 100 planejch poplachu umordovalo i vola:(

A já myslel, že jsi Buml

No nic . . . . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...