Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další Inventář


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

Kdyby všichni přispěvovatelé byli takhle uvědomělí, pak by život na stránkách klubu mohl být lehce zaměnitelný s procházkou růžovou zahradou

Ale radši mlčím, jsem rád i za ty přispěvatele, jejihž příspěvky sice nic objevného neřeknou, ale díky kterým je na fóru život, sranda - prostě "jen tak dál"

Musím se "souseda" zastat, Radek má asi víc příspěvků, kdy pomahá, než jen plká. I když třeba nesouvisí všechny příspěvky s auty... :papa

Ale ten příspěvek nebyl vůbec myšlen konkrétně na Radka, spíš povšechně a věřím, že i Radek to tak pochopil

Jj, pochopil;) doufám teda že správně že mě nepatřila část té druhé poloviny přispěvku

[upravil dne 29/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

Kdyby všichni přispěvovatelé byli takhle uvědomělí, pak by život na stránkách klubu mohl být lehce zaměnitelný s procházkou růžovou zahradou

Ale radši mlčím, jsem rád i za ty přispěvatele, jejihž příspěvky sice nic objevného neřeknou, ale díky kterým je na fóru život, sranda - prostě "jen tak dál"

Musím se "souseda" zastat, Radek má asi víc příspěvků, kdy pomahá, než jen plká. I když třeba nesouvisí všechny příspěvky s auty... :papa

Ale ten příspěvek nebyl vůbec myšlen konkrétně na Radka, spíš povšechně a věřím, že i Radek to tak pochopil

Jj, pochopil;) doufám teda že správně že mě nepatřila část té druhé poloviny přispěvku

Koukám, že jsem vás tady docela rozvášnil, ale pochopili jste to správně, nikoho neodsuzuju za jeho projevy na fóru. Na to koneckonců nemam ani právo. I ten příspěvek složený jen ze smajlíků dává aspoň najevo, jak se jeho autor cítí, nebo jaký postoj k danému tématu zaujímá, takže to neberte tak, že bych chtěl někomu zakazovat svobodně se do svého příspěvku vyjádřit (ikdyž jen smajlíkama), jen si myslim, že je celkem zbytečný si myslet, že život na fóru závisí na počtu příspěvků, který tam člověk napíše (třeba právě stylem "slohovek na pokračování" typu - za deset po sobě jsoucích příspěvků si konečně přečteš jednu souvislou větu). :D Doufám, že jsem se nevyjádřil moc složitě a všichni jste pochopili, co "tím chtěl básník říci"...??? :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...