Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další Inventář


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Gratuluju, já se k tomu budu prokecávat ještě dlouho;):D

A co mam řikat já??? :D:D:D:D:D:D:D

Ne ne, to není o tom, kolik máš příspěvků, ale jestli ty příspěvky o něčem byly, jestli někomu pomohly a nebyly to příspěvky typu několik smajlíků a nic víc...To je aspoň můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby všichni přispěvovatelé byli takhle uvědomělí, pak by život na stránkách klubu mohl být lehce zaměnitelný s procházkou růžovou zahradou

Ale radši mlčím, jsem rád i za ty přispěvatele, jejihž příspěvky sice nic objevného neřeknou, ale díky kterým je na fóru život, sranda - prostě "jen tak dál"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Kdyby všichni přispěvovatelé byli takhle uvědomělí, pak by život na stránkách klubu mohl být lehce zaměnitelný s procházkou růžovou zahradou

Ale radši mlčím, jsem rád i za ty přispěvatele, jejihž příspěvky sice nic objevného neřeknou, ale díky kterým je na fóru život, sranda - prostě "jen tak dál"

Jo holt někdo je takovej a jinej makovej:D Dík;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Kdyby všichni přispěvovatelé byli takhle uvědomělí, pak by život na stránkách klubu mohl být lehce zaměnitelný s procházkou růžovou zahradou.

Ještě bych tam přiřadil ty kteří neumějí používat tlačítko "EDIT" :papaěvku občas stává

To se potom z jednoho příspěvku občas stává slohová práce na několik stránek. :D:D:D

Nic ve zlém to jen tak rýpu. Snad se k tomu taky jednou prokoušu. :):):)

[upravil dne 29/7/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Kdyby všichni přispěvovatelé byli takhle uvědomělí, pak by život na stránkách klubu mohl být lehce zaměnitelný s procházkou růžovou zahradou

Ale radši mlčím, jsem rád i za ty přispěvatele, jejihž příspěvky sice nic objevného neřeknou, ale díky kterým je na fóru život, sranda - prostě "jen tak dál"

Musím se "souseda" zastat, Radek má asi víc příspěvků, kdy pomahá, než jen plká. I když třeba nesouvisí všechny příspěvky s auty... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

Kdyby všichni přispěvovatelé byli takhle uvědomělí, pak by život na stránkách klubu mohl být lehce zaměnitelný s procházkou růžovou zahradou

Ale radši mlčím, jsem rád i za ty přispěvatele, jejihž příspěvky sice nic objevného neřeknou, ale díky kterým je na fóru život, sranda - prostě "jen tak dál"

Musím se "souseda" zastat, Radek má asi víc příspěvků, kdy pomahá, než jen plká. I když třeba nesouvisí všechny příspěvky s auty... :papa

Ale ten příspěvek nebyl vůbec myšlen konkrétně na Radka, spíš povšechně a věřím, že i Radek to tak pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...