Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka chyby motoru, help


tbarta

Recommended Posts

Zdravím, dnes se mi při cestě z dovolené za jízdy rozsvítila kontrolka diagnostiky motoru. Zastavil jsem a na nádobce chladící kapaliny byl takový rezavý humus. když sem ji otevřel, hrozně to smrdělo, při pokračování se mi přestali vracet při vyřazení otáčky (drželi se podle rychlosti) u 90 Km/hod to bylo cca 2500.... opět jsem zastavil a čučel na motor, ale tam bezezměn, jen se zjevil další humus v chlazení, po opětovném nastartování už otáčky vpohodě... dalších 50Km bez problémů. Kdyby celou dobu nesvítila kontrolka motoru a pak neblbly ty otáčky, nepoznal bych, že tomu něco je. Mám 406 HDI 80kW r.v. 2000 a mam ji sotva měsíc...

Uvítám každou radu... dík....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žárovku bych nerušil, spíš bych byl radši, aby to fungovalo tak jak má a varovalo. Dneska zkusím vyměnit chladící kapalinu, aby se tam přestal dělat ten bordel, známej říkal, že se to dělá nejspíš ze staré nemrzky, má 5 let životnost a jestli tady je eště origo, tak už má 7dum, je možné, že to díky tomu bordelu hůř chladí a proto to hodilo chybu a ty otáčky by pak mohly být důsledkem nějakého nouzového režimu řídící jednotky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...